NasoSoft Sinüs Rinse

NasoSoft Sinüs Rinse

  • Piyasa Fiyatı :19.50 TL
  • Satış Fiyatı :17.55 TL
Adet
Barkod No. :
NasoSoft Sinüs Rinse
NasoSoft Sinüs Rinse Burun Temizleme, Nemlendirme Seti
Yorum Yap / Oku

0 oy ile 5 üzerinden 0.0 puan aldı

  • Ürün Markası :Ametis ilaç
  • Ürün ID :9859
  • Piyasa Fiyatı :19.50 TL
  • Satış Fiyatı :17.55 TL
  • Havale Fiyatı :17.02 TL
  • Ürün Seçenekleri :
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Favori Ürünlerinize Ekleyin
Paylaş Twitter Facebook Twitter

 

NasoSoft Sinüs Rinse


Formülü: Her bir paket, pH dengeli, katkı maddesi içermeyen sodyum klorür ve sodyum bikarbonat karışımı içerir.

Tıbbi özellikleri: Burun ve sinüsleri döşeyen mukozanın sağlıklı çalışabilmesi için sürekli olarak sekresyon üretmesi gereklidir. Ancak alerji, enfeksiyonlar ve irritan maddeler çok fazla sekresyon üretimine neden olur. Bu da burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi nazal ve sinüs semptomları oluşturur. Burun yıkaması yapılarak, enfeksiyon ajanlarının, alerjenlerin ve irritan maddelerin bu bölgeden uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, bu zararlı ajanların sebep olduğu semptomlar azaltılır, hatta giderilir. Başka bir deyişle, uygun bir nazal yıkama, nazal alerji ve sinüs rahatsızlıklarının semptomlarını ciddi ölçüde azaltabilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir.

Endikasiyonları: Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, kronik öksürüğe neden olan burun ve sinüs hastalıkları (enfeksiyon, alerji vb), yüzde basınç hissi, burun ve sinüs ameliyatları sonrası, nazal alerjinin kontrolü, nazal hijyenin sağlanması, kronik rinit ve sinüzite bağlı koku ve tat duyusunun bozulmasında, grip ve soğuk algınlığından kaynaklanan burun şikayetlerinde.

Kullanılmaması gereken durumlar ve uyarılar: Burnunuz tamamen tıkalıysa kullanmayın ancak kısmen tıkanıksa kullanabilirsiniz. Kulaklarınız enfekte veya tıkalıysa kullanmayın. Kulaklarınızda basınç hissederseniz kullanmayı bırakın ve doktorunuza başvurun. Tercihen ılık veya oda sıcaklığında, kapalı içme suyu kullanın. SICAK YA DA KAYNAR SU KULLANMAYIN NASOSOFT  SINUS RINSE KIT / NASOSOFT SINUS RINSE PEDIATRIC KIT kullanımını doktorunuza da danışabilirsiniz.. Farklı amaçla için  kullanmayınız. Yatmadan en az 1-2 saat önce kullanıma son verin.

Kavrama güçlüğü olanlarda kullanılması önerilmez. Ayakta durmakta güçlük çeken hastalarda kullanılmamalıdır. Yatağa bağlı veya aşırı halsiz hastalarda kullanılmamalıdır. Yetişkinler çocuklarında kullanmadan önce kullanım şeklini anlamış olmalıdır. NASOSOFT SINUS RINSE PEDIATRIC KIT'in 5 yaşından büyük çocuklarda kullanılması önerilir. Kullanım şekli çocuklar ve yetişkinler için aynıdır. 5 yaşından küçük çocuklarda ebeveyn kontrolünde kullanılabilir.

Yan etkiler: Herhangi bir yan etkisi yoktur.

İlaç etkileşimleri: Bilinen bir ilaç etkileşimi yoktur. Diğer soğukalgınlığı ve alerji ilaçları ile birlikte kullanılabilir.

Kullanım şekli ve dozu: Kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde ve doktorunuzun önerdiği sıklıkta kullanılır.

Saklama koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Ticari takdim şekli:

Nasosoft  Sinus Rinse Kit15x240 ml

Nasosoft  Sinus Rinse Pediatric Kit 15x120 ml

Kit içeriği: 240/120 ml. plastik uygulama şişesi

ürün 99TL nin üzerindedir.
ürün 99TL nin altındadır.

İADE ŞARTLARI

Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• İade formu,

• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerimizde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Güven duyduğunuz bir Kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Hangi ürünler iade alınır?

Ürünün orijinalliği, hijyenikliği ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir şekilde ürün ambalajı hasarlı ürünleri, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş ve benzeri durumlarda ürünleri iade alamamaktayız. Ürünün iadesi durumunda sizden ricamız ürünü iade nedeninizi bize belirtmenizdir.

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
EN SON BAKILANLAR
Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.