NasoSoft Sinüs Rinse

Haftanın Fırsatı - Saçları diken diken eden FIRSAT DUCRAY Anacaps 60 Kapsül 89,90TL yerine SADECE 55,74TL

 
NasoSoft Sinüs Rinse
 
NasoSoft Sinüs Rinse
 
NasoSoft Sinüs Rinse Burun Temizleme, Nemlendirme Seti
 
Ürün Markası
 
Ürün ID
9859
 
Fiyatı
19.50 TL
 
İndirimli Fiyatı
17.55 TL
 
Havale ile
17.02 TL
 
Adet
 
Favori Ürünlerinize Ekleyin
 
Ürün Etiketleri : NasoSoft  Sinüs  Rinse
 
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler

 

NasoSoft Sinüs Rinse


Formülü: Her bir paket, pH dengeli, katkı maddesi içermeyen sodyum klorür ve sodyum bikarbonat karışımı içerir.

Tıbbi özellikleri: Burun ve sinüsleri döşeyen mukozanın sağlıklı çalışabilmesi için sürekli olarak sekresyon üretmesi gereklidir. Ancak alerji, enfeksiyonlar ve irritan maddeler çok fazla sekresyon üretimine neden olur. Bu da burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi nazal ve sinüs semptomları oluşturur. Burun yıkaması yapılarak, enfeksiyon ajanlarının, alerjenlerin ve irritan maddelerin bu bölgeden uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, bu zararlı ajanların sebep olduğu semptomlar azaltılır, hatta giderilir. Başka bir deyişle, uygun bir nazal yıkama, nazal alerji ve sinüs rahatsızlıklarının semptomlarını ciddi ölçüde azaltabilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir.

Endikasiyonları: Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, kronik öksürüğe neden olan burun ve sinüs hastalıkları (enfeksiyon, alerji vb), yüzde basınç hissi, burun ve sinüs ameliyatları sonrası, nazal alerjinin kontrolü, nazal hijyenin sağlanması, kronik rinit ve sinüzite bağlı koku ve tat duyusunun bozulmasında, grip ve soğuk algınlığından kaynaklanan burun şikayetlerinde.

Kullanılmaması gereken durumlar ve uyarılar: Burnunuz tamamen tıkalıysa kullanmayın ancak kısmen tıkanıksa kullanabilirsiniz. Kulaklarınız enfekte veya tıkalıysa kullanmayın. Kulaklarınızda basınç hissederseniz kullanmayı bırakın ve doktorunuza başvurun. Tercihen ılık veya oda sıcaklığında, kapalı içme suyu kullanın. SICAK YA DA KAYNAR SU KULLANMAYIN NASOSOFT  SINUS RINSE KIT / NASOSOFT SINUS RINSE PEDIATRIC KIT kullanımını doktorunuza da danışabilirsiniz.. Farklı amaçla için  kullanmayınız. Yatmadan en az 1-2 saat önce kullanıma son verin.

Kavrama güçlüğü olanlarda kullanılması önerilmez. Ayakta durmakta güçlük çeken hastalarda kullanılmamalıdır. Yatağa bağlı veya aşırı halsiz hastalarda kullanılmamalıdır. Yetişkinler çocuklarında kullanmadan önce kullanım şeklini anlamış olmalıdır. NASOSOFT SINUS RINSE PEDIATRIC KIT'in 5 yaşından büyük çocuklarda kullanılması önerilir. Kullanım şekli çocuklar ve yetişkinler için aynıdır. 5 yaşından küçük çocuklarda ebeveyn kontrolünde kullanılabilir.

Yan etkiler: Herhangi bir yan etkisi yoktur.

İlaç etkileşimleri: Bilinen bir ilaç etkileşimi yoktur. Diğer soğukalgınlığı ve alerji ilaçları ile birlikte kullanılabilir.

Kullanım şekli ve dozu: Kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde ve doktorunuzun önerdiği sıklıkta kullanılır.

Saklama koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.

Ticari takdim şekli:

Nasosoft  Sinus Rinse Kit15x240 ml

Nasosoft  Sinus Rinse Pediatric Kit 15x120 ml

Kit içeriği: 240/120 ml. plastik uygulama şişesi


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta
Google+


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.