Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti Yetişkin) 25Adet

Haftanın Fırsatı - Saçları diken diken eden FIRSAT DUCRAY Anacaps 60 Kapsül 89,90TL yerine SADECE 55,74TL

 
Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti Yetişkin) 25Adet
 
Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti Yetişkin) 25Adet
 
Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, nazal hijyenin sağlanmasında yardımcı solüsyon hazırlama kitleri
 
Ürün Markası
 
Ürün ID
4600
 
Fiyatı
19.50 TL
 
İndirimli Fiyatı
18.53 TL
 
Havale ile
17.97 TL
 
Adet
 
Favori Ürünlerinize Ekleyin
 
Ürün Etiketleri : Sinüs  Rinse  Kit  (Burun  Yıkama  Kiti  Yetişkin)  25Adet
 
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti) 25 Adetlik

Ambalaj :

240 ml Plastik yıkama şişesi,
İzotonik solüsyon için 25 adet karışım paketi

Not: "Sinus Rinse Kit" Neilmed türkiye disbritörü tarıfından üretilmiştir.
Kullanım Kılavuzu

Formülü: Her bir paket, pH dengeli, katkı maddesi içermeyen sodyum klorür ve sodyum bikarbonat karışımı içerir.

Tıbbi özellikleri: Burun ve sinüsleri döşeyen mukozanın sağlıklı çalışabilmesi için sürekli olarak sekresyon üretmesi gereklidir. Ancak alerji, enfeksiyonlar ve irritan maddeler çok fazla sekresyon üretimine neden olur. Bu da burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi nazal ve sinüs semptomları oluşturur. Burun yıkaması yapılarak, enfeksiyon ajanlarının, alerjenlerin ve irritan maddelerin bu bölgeden uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, bu zararlı ajanların sebep olduğu semptomlar azaltılır, hatta giderilir. Başka bir deyişle, uygun bir nazal yıkama, nazal alerji ve sinüs rahatsızlıklarının semptomlarını ciddi ölçüde azaltabilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir.

Endikasyonları: Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, kronik öksürüğe neden olan burun ve sinüs hastalıkları (enfeksiyon, alerji vb), yüzde basınç hissi, burun ve sinüs ameliyatları sonrası, nazal alerjinin kontrolü, nazal hijyenin sağlanması, kronik rinit ve sinüzite bağlı koku ve tat duyusunun bozulmasında, grip ve soğuk algınlığından kaynaklanan burun şikayetlerinde.

Yan etkiler: Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Avantajları : Alerji ve sinüs semptomlarından doğal yollarla kurtulma sağlar.Paranazal sinüs operasyonları sonrası kullanım için idealdir.Yüksek hacimli ,düşük basınçlı yıkama sağlar.pH dengeli ve izotonik solüsyondur.Yumuşatıcıdır ,yakmaz ,tahriş etmez .Katkı maddesi ,iyot ve latex içermez ,%99.9 saflıktadır. Hamilelikte kullanıma uygundur.

İlaç etkileşimleri: Bilinen bir ilaç etkileşimi yoktur. Diğer soğukalgınlığı ve alerji ilaçları ile birlikte kullanılabilir.

Kullanım şekli ve dozu: Kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde ve doktorunuzun önerdiği sıklıkta kullanılır.

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edin.


Kullanma kılavuzu

 1. adım: Ellerinizi yıkayın. Şişeyi 240 ml. (8 oz.) oda sıcaklığında, kapalı içme suyu ile doldurun. Suyu mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz ancak 5’er saniyelik adımlarla ısıtmanız tavsiye edilir. Bunun nedeni suyun aşırı ısınmasını ve şişeye zarar vermesini önlemektir. 
 
 2. adım: SINUS RINSE karışım paketini açın ve içindekileri şişeye dökün. Şişenin kapağını kapatın ve sıkıştırın, bir parmağınızı kapağın üstündeki deliğe bastırın ve karışımı eritmek için şişeyi sallayın. 

 3. adım: Lavabonun kenarında durun ve başınızı öne eğin. Nefesinizi tutmadan ağzınızı açık tutun ve kapağı burun deliğinize iyice yerleştirin. ŞİŞEYİ YAVAŞÇA SIKIN ve tuzlu su diğer burun deliğinizden ya da ağzınızdan gelene kadar YAVAŞÇA sıkmaya devam edin. Yeterli yıkama için şişenin yarısını ya da dörtte birini (60 ila 120 ml) kullandığınızdan emin olun. Solüsyonu yutmayın.
 
 4. adım:
Burnunuzu kulak zarınıza basınç yapacak kadar sıkmadan burundan hızla nefes verin. Burun deliğinin arkasındaki posterior nasopharyngeal bölgeyi burnunuzda kalan solüsyonu içinize çekerek yıkayın. Solüsyonun bir kısmı boğazınıza kaçarsa tükürün. Burnunuzda kalan solüsyonun atılmasını kolaylaştırmak için yıkamadığınız burun deliğinize parmağınızı bastırarak yıkadığınız burun deliğinizden nefes verin.

5. adım: 3. ve 4. adımları diğer burun deliğiniz için tekrarlayın.
Eğer artan solüsyon varsa dökün. Her yıkama için taze solüsyon hazırlamanızı öneririz. Günde bir veya iki kez ya da doktorunuzun tavsiye ettiği sayıda yıkama yapın.


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta
Google+


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.