Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti Yetişkin) 25Adet
  • Piyasa Fiyatı :19.50 TL
  • Satış Fiyatı :18.53 TL
Adet
Barkod No. :

Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti Yetişkin) 25Adet

Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, nazal hijyenin sağlanmasında yardımcı solüsyon hazırlama kitleri
Yorum Yap / Oku

44 oy ile 5 üzerinden 2.7 puan aldı

  • Ürün Markası :Sinus Rinse
  • Ürün ID :4600
  • Piyasa Fiyatı :19.50 TL
  • Satış Fiyatı :18.53 TL
  • Havale Fiyatı :17.97 TL
  • Ürün Seçenekleri :
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Paylaş Twitter Facebook Twitter
Sinüs Rinse Kit (Burun Yıkama Kiti) 25 Adetlik

Ambalaj :

240 ml Plastik yıkama şişesi,
İzotonik solüsyon için 25 adet karışım paketi

Not: "Sinus Rinse Kit" Neilmed türkiye disbritörü tarıfından üretilmiştir.
Kullanım Kılavuzu

Formülü: Her bir paket, pH dengeli, katkı maddesi içermeyen sodyum klorür ve sodyum bikarbonat karışımı içerir.

Tıbbi özellikleri: Burun ve sinüsleri döşeyen mukozanın sağlıklı çalışabilmesi için sürekli olarak sekresyon üretmesi gereklidir. Ancak alerji, enfeksiyonlar ve irritan maddeler çok fazla sekresyon üretimine neden olur. Bu da burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi nazal ve sinüs semptomları oluşturur. Burun yıkaması yapılarak, enfeksiyon ajanlarının, alerjenlerin ve irritan maddelerin bu bölgeden uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, bu zararlı ajanların sebep olduğu semptomlar azaltılır, hatta giderilir. Başka bir deyişle, uygun bir nazal yıkama, nazal alerji ve sinüs rahatsızlıklarının semptomlarını ciddi ölçüde azaltabilir hatta tamamen ortadan kaldırabilir.

Endikasyonları: Burunda kuruluk, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı, kronik öksürüğe neden olan burun ve sinüs hastalıkları (enfeksiyon, alerji vb), yüzde basınç hissi, burun ve sinüs ameliyatları sonrası, nazal alerjinin kontrolü, nazal hijyenin sağlanması, kronik rinit ve sinüzite bağlı koku ve tat duyusunun bozulmasında, grip ve soğuk algınlığından kaynaklanan burun şikayetlerinde.

Yan etkiler: Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Avantajları : Alerji ve sinüs semptomlarından doğal yollarla kurtulma sağlar.Paranazal sinüs operasyonları sonrası kullanım için idealdir.Yüksek hacimli ,düşük basınçlı yıkama sağlar.pH dengeli ve izotonik solüsyondur.Yumuşatıcıdır ,yakmaz ,tahriş etmez .Katkı maddesi ,iyot ve latex içermez ,%99.9 saflıktadır. Hamilelikte kullanıma uygundur.

İlaç etkileşimleri: Bilinen bir ilaç etkileşimi yoktur. Diğer soğukalgınlığı ve alerji ilaçları ile birlikte kullanılabilir.

Kullanım şekli ve dozu: Kullanma kılavuzunda belirtilen şekilde ve doktorunuzun önerdiği sıklıkta kullanılır.

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edin.


Kullanma kılavuzu

 1. adım: Ellerinizi yıkayın. Şişeyi 240 ml. (8 oz.) oda sıcaklığında, kapalı içme suyu ile doldurun. Suyu mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz ancak 5’er saniyelik adımlarla ısıtmanız tavsiye edilir. Bunun nedeni suyun aşırı ısınmasını ve şişeye zarar vermesini önlemektir. 
 
 2. adım: SINUS RINSE karışım paketini açın ve içindekileri şişeye dökün. Şişenin kapağını kapatın ve sıkıştırın, bir parmağınızı kapağın üstündeki deliğe bastırın ve karışımı eritmek için şişeyi sallayın. 

 3. adım: Lavabonun kenarında durun ve başınızı öne eğin. Nefesinizi tutmadan ağzınızı açık tutun ve kapağı burun deliğinize iyice yerleştirin. ŞİŞEYİ YAVAŞÇA SIKIN ve tuzlu su diğer burun deliğinizden ya da ağzınızdan gelene kadar YAVAŞÇA sıkmaya devam edin. Yeterli yıkama için şişenin yarısını ya da dörtte birini (60 ila 120 ml) kullandığınızdan emin olun. Solüsyonu yutmayın.
 
 4. adım:
Burnunuzu kulak zarınıza basınç yapacak kadar sıkmadan burundan hızla nefes verin. Burun deliğinin arkasındaki posterior nasopharyngeal bölgeyi burnunuzda kalan solüsyonu içinize çekerek yıkayın. Solüsyonun bir kısmı boğazınıza kaçarsa tükürün. Burnunuzda kalan solüsyonun atılmasını kolaylaştırmak için yıkamadığınız burun deliğinize parmağınızı bastırarak yıkadığınız burun deliğinizden nefes verin.

5. adım: 3. ve 4. adımları diğer burun deliğiniz için tekrarlayın.
Eğer artan solüsyon varsa dökün. Her yıkama için taze solüsyon hazırlamanızı öneririz. Günde bir veya iki kez ya da doktorunuzun tavsiye ettiği sayıda yıkama yapın.

ürün 99TL nin üzerindedir.
ürün 99TL nin altındadır.

İADE ŞARTLARI

Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• İade formu,

• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Ancak bazı kategorilerimizde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

Ödemenin iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 – 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Bazı doğal sağlık ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi bu sayfadaki ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü Güven duyduğunuz bir Kargo firması ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Hangi ürünler iade alınır?

Ürünün orijinalliği, hijyenikliği ve tekrar satılabilirliğinin korunması gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir şekilde ürün ambalajı hasarlı ürünleri, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip olmuş ve benzeri durumlarda ürünleri iade alamamaktayız. Ürünün iadesi durumunda sizden ricamız ürünü iade nedeninizi bize belirtmenizdir.

Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
EN SON BAKILANLAR
Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.