Üye Girişi
E-Posta
Şifre
Fiyat Aralığı
FİLTRELEME
KATEGORİLER
Babe Ürünleri

Babe markası dünyaca ünlü bir markadır. İspanyol kökenli bir alt yapıya sahip olan bu dermokozmetik markası 1994 yılından günümüze dek bebe pediatri ürünlerinin üretimini yapmaktadır. 20 yıldan beri çocuğunuz için en uygun yapıya sahip ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve pediatrik testler ile beraber hipo alerjeniktir.  Babe markası günümüzde epey önemli bir konuma sahip olması ile bilinmektedir. İçeriğinde kesinlikle ^ paraben içermemekte olan alkol içermemekte olan ürünler sunmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan babe ürünleri bebeğinizin cildi üzerinde meydana gelebilecek olan sorunların en uygun koşullar altında giderilmesini sağlamakta ve çok net bir şekilde çözümler elde etmenizi sağlamaktadır. Babe kullanan bireyler rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilmekte ve ürünlerin kalitesinden memnuniyetlerini dile getirmektedir.
 

Akneli ve Yağlı Ciltler İçin Babe


Bilindiği üzere hem erkeklerde hem de kadınlarda cilt sorunların olarak bilinen akneli ve yağlı ciltler, kötü görüntüsü kadar gözenekleri tıkadığı için sağlık sorunu olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple bu kötü görüntünü ve sağlıklı bir cilt yüzeyinin yeniden kazanılması için yapılması gereken kesinlikle cilt yüzeyinin bakımı için gerekli olan dermokozmetik ürünleri kullanmak gerekir. İşte bu sebeple insanların var olan ihtiyaçlarına yardımcı olan dermokozmetik ürünler, dünya genelinde birçok marka tarafından üretilen ürünlerdir. Akneli ve yağlı cilt tipleri için gerekli olan dermokozmetik firmaları içerisinde en fazla dikkati çeken şüphesiz babe akne kurutucudur.
 

Cilt Yüzeyinin Yenilenmesi İçin Babe Aloe Jel


Dünya genelinde birçok marka tarafından üretilen dermokozmetik ürünler ile ilgili olarak bilinmesi gereken en önemli özellik kişinin herhangi bir şekilde doktora veya güzellik uzmanına gitmeden evde, işte veya seyahat esnasında rahatlıkla kullanabileceği ürünler ortaya koymasıdır. Babe aloe jel ile beraber cilt bakımının kolay bir şekilde sağlanabiliyor olması ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanabiliyor olan bireyler memnun kalır.

Cilt sorunları başlı başına insanlarda sadece görünüm ile ilgili değil aynı zamanda insanlarda hayal kırıklığı meydana getirebilecek boyutlarda olmasıdır. Fiziki bozukluklar ile birlikte insanlar bazı psikolojik bozukluklar ile baş etmek durumunda kalabilir. Bunun önüne geçmek için yapılması gereken son derece düzenli bir bakım ihtiyacıdır. İnsanlar günlük bakımlarını yapmak için kullanması gereken en önemli ürünler ise kesinlikle dermokozmetik bakım ürünleridir. Babe akne kurutucu ürünler de günümüzde en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Akne oluşumu hiç beklenmedik anlarda bile karşımıza çıkabilmekte olan sorunlar arasında yer almaktadır.
 

Yaşlanma karşıtı ürünler


Babe Anti Aging etkiye sahip ürünler 30’lu yaşların üzerindeki bireyler tarafından tercih edilmekte olan ve kırışıklıkların rahat bir şekilde giderilmesini isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Bunun genç yaşlarda kullanılmaya başlanması birçok insan tarafından memnuniyetle karşılanmakta olan sonuçları beraberinde getirmektedir. Babe cilt yenileyici yağlar insanların cildinin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağladığından dolayı yaşlanma karşıtı ürünler arasında görülebilmektedir.
 

Aynı zamanda da bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Babe ayak onarıcı krem ayak bölgesine özen gösteren bireylerin öncelikli tercihleri arasında yerini almaktadır. Fetişist bireyler bu bölüme çok özen göstermektedir. Ayaklara karşı özel ilgisi olan bireyler için ayak bölgesi mutlaka kusursuz olmalıdır. Sağlık açısından da önemli bir konuma sahip olması ve gün boyu ayakkabıların içeriğinde varlığını sürdürmekte olan ayaklarımız göz önünde bulundurulduğunda iyi bir bakıma ihtiyaç olduğunu da gözler önüne sermektedir.
 

Babe el kremi tercih eden bireyler ise özellikle soğuk havalar ile beraber ya da mevsim geçişlerinde meydana gelen etkenler olarak göz önünde bulunduruluyor ve bireylerin bu dönemlerde çok daha fazla nemlendirme ihtiyacının oluşumu ile beraber krem kullanımı söz konusu oluyor. Babe çatlak kremi günümüzde el ya da ayak bölgesinden ziyade pek çok alanda etkili bir yapıya sahip olmaktadır. Babe markasının geçmişten günümüze dek insanlara sunuyor olduğu en önemli ürünleri arasında yer alan çatlak giderici kremler çatlak oluşumu fark edildiği andan itibaren kullanılırsa çok daha etkin sonuçlar elde edilebilmektedir.
 

Vücut Temizliği İçin Babe Banyo Jeli


Dünyaca ünlü İspanyolların dev firması Babe, 20 yılı aşkın tecrübesi ile son derece kaliteli ve sağlıklı dermokozmetik ürünler ortaya koymaktadır. Herkesin bildiği bir gerçek olarak insanların sorunsuz bir şekilde sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamak için uzman dermatologlarının uzun süren laboratuar çalışmalarının neticesinde son derece kullanışlı ürünler ortaya koymaktadır. Babe firması, müşterilerinin temizlik ihtiyacı için banyo da kullanılmak üzere Babe banyo jelini geliştirmiştir. Bu ürün son derece kusursuz bir temizlik ve sağlıklı bir görünüm için Babe tarafından birkaç farklı ürün çeşidi ile üretilmiştir. Babe banyo jeli olarak kullanılan ilk ürün tamamen bebeklerin ve çocukların cildinde kullanılmak üzere üretilmiştir.
 

Bu ürünün özelliği ile ilgili olarak


  • Zengin karışımın içermiş olduğu pH değer 6’dır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde bebeklerin ve çocukların cilt yüzeylerini tahriş etmeden yumuşak bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Babe banyo jeli herhangi bir şekilde paraben içermez. Aynı zamanda hoş koku verdiği gibi gözleri yakmaz ve alkolsüz olarak üretilmiştir.
  •  
  • Bu jel yüksek toleransa sahip olduğundan son derece kullanışlıdır. İyi bir banyo ve rahatlama isteyen bireylerin tercih ettiği Babe şampuanların yanı sıra banyo jeli kullanımı sonrasında dilerseniz Babe cilt temizleme sütü ile beraber çok daha etkin bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Cildinizde ipeksi bir yumuşaklık oluşumunu sağlayabilirsiniz. Saç dökülmesi konusunda sorun yaşayan bireyler ise dökülme önleyici şampuan serisinden rahat bir şekilde yararlanabilmektedir. Bu ürünlerin tercih edilmesi ile beraber etkin bir çözüm oluşturabilmekte ve zaman içinde çok daha gür saçlara sahip olabilmektedir. Lakin bireyler bu noktada düzenli bir şekilde ürünlerin kullanımını sağlamalıdır.

 

Dudak Sorunları İçin Babe Dudak Koruyucu


İnsanların dudaklarında meydana gelen olumsuz durumların ortadan kaldırılması için geliştirilmiş formüllerden biri olan Babe dudak koruyucu krem, son derece etkin formülü ve kısa sürede tam sonuç veren bir bileşen gurubundan oluşmuştur. Dudaklar hassas bir yapıya sahip olduğu için havaların sürekli olarak değişmesine bağlı olarak yıpranma, deri değişimi ve kuruma gibi cilt sorunları ile karşılaşılabilir. Dudak üzerinde meydana gelen bu değişimler zamanla, dudakların güzel görünümünün dışında kötü bir görünüme dönüşmesine sebep olabilir. Bu da kesinlikle istenmeyen bir durum hatta kadınların kesinlikle nefret ettiği bir görünümüdür.
 

Göz Çevresi Problemleri


İnsan vücudunu saran cilt yapısının en hassas ve narin olduğu yapıların başında göz çevresinde bulunan dokulardır. İnce bir deri tabakası ile çevrili olan bu yüzey, görme sinirlerinin ve kılcal damarların bulunduğu kısımdır. İnsanların göz çevresinde bulunan bu dokuların bu kadar hassas ve narin olmasından dolayı birçok göz çevresi sorunun meydana gelmesine neden olur. Meydana gelen göz çevresi rahatsızlıkları arasında kırışıklıklar, çizikler, yaşlanma belirtileri, nemsizlik ve göz torbalarının meydana getirdiği rahatsızlıklardır. İnsanların göz çevresinde meydana gelen cilt sorunları ile ilgili olarak kesin çözümler sunan dermokozmetik ürünler, ilk kullanım anından itibaren her türlü göz çevresi sorununu ortadan kaldırmaktadır.
 

Babe göz çevresi kremi, kadınların yapmış olduğu makyaj sonrasında ister istemez ortaya çıkan cilt sorunları ile baş edebilmesi için üretilmiştir. Göz çevresinde meydana gelen özellikle de yaşlanmaya çiziklerin ve kırışıklıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.
 

Babe güneş koruyucu ürünler yağlı ve yağsız çeşitlere sahip olmaktadır. Bu ürünler yüz ve vücudun diğer bölgeleri için özel olarak formülize edilmiş ürünlerdir. Güneşin zararlı ışınları olan ultra viyole ışınların etkilerinden sizleri rahat bir şekilde korumakta olan bir etkiye sahip olmaktadır. Tercih edilecek olan Babe güneş kremi mutlaka cildinize uygun ürünler olmalıdır. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalan bireylerin ciltlerinde leke oluşumu söz konusu olmaktadır. Bu durumda da Babe leke giderici ürünler tercih edilmektedir ya da oluşabilecek kızarıklıklar için Babe kızarlık önleyici kızarıklıkların oluşumundan önce kullanılarak rahat bir şekilde engellenebilmektedir.
 

Selülitlerin giderilmesi


Selülitler bugün birçok kadın ya da erkek fark etmeksizin korkulu bir rüya olarak görülüyor olsa da erkekler bu durumda çok fazla şikâyetçi olmamaktadır. Kendine bakmaya özen gösteren kadınlar selülit ile karşı karşıya kaldığında özellikle yaz mevsiminde deniz kum ve güneş akıllara geldiğinde ciddi bir bunalım yaşayabilmektedir. Lakin tercih edeceğiniz Babe selülit kremi ile beraber bu sorunlara son vermenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Kullanımı ile beraber rahat bir şekilde sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Bugün birçok insan selülit sorunlarından yakınırken farklı olmak sizin elinizdedir. Cildinizde meydana gelecek olan sarkmalar da en az selülitler kadar sorunlu bir durum olacaktır. Babe sıkılaştırıcı tonik kullanan bireyler ise bu sorunların giderilmesini sağlayabilmektedir.
 

Babe Su Bazlı Nemlendiriciler


Hydro nutritive creme olarak da bilinmekte olan bu kremler yoğun nemlendirici bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan ürünlerdir. Tercih edildiği bölgede uygulanması ile beraber bireylerin beklentilerini rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. Cildimizin büyük bir bölümü su ihtiyacı duymaktadır ve komplike bir yapıya sahip olan cildimiz görevlerini iyi bir şekilde yerine getirebilmek için dış etkenlere karşı kendini iyi bir şekilde koruyabilmek için nemliliğe ihtiyaç duyar. Su bazlı bu nemlendiricilerin içeriğinde doğal nemlendirici faktörler e vitamini, hialuronic asit, jojoba yağı gibi değerlere yer verilmektedir. Aynı zamanda da bu ürünler bir miktar koruyucu etkiye sahip olmaktadır. Koruyucu etkisi güneşin zararlı yapıya sahip ultra viyole ışınlarına karşı etkilidir.
 

Bu ürünler arasında yer alan Babe Stop Akn ise cildinizde etkin bir temizleme sağlamaktadır. Yapılacak olan cilt analizleri ile beraber sorunların neler olduğunu çok daha rahat görebilirsiniz. Bunun sonucunda cildinizde eğer ciddi bir nem kaybı söz konusu ise tavsiye edilmekte olan bir üründür. Aynı zamanda da akne sorunları ile karşı karşıya olan bireyler için ideal bir tercih olmaktadır.
 

Genital bölge temizliğine de özen gösterelim


Genital alanların temizliği her birey için çok önemli bir yapıya sahip olmaktadır. Günlük yaşamımız dâhilinde en çok terleyen ve koku yapabilecek olan alanlar genital bölgeler olarak göz önünde bulundurulmalıdır. Bu noktada amacına uygun bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Babe İntim Jel kullanımı ile beraber genital bölgede ciddi bir bakım sağlamak ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanmak mümkün olacaktır. Yüksek oranda hijyen sağlayarak oluşabilecek sorunları da minimize etme fırsatına sahip olursunuz.
 

 Losyonlar en önemli kurtarıcılarımız


Babe vücut losyonu belki de günümüzde en çok ihtiyaç duyacağımız ürünler arasında yer almaktadır. Bu losyon çeşitli gramajlara sahip olması ile bilinmekte olan ve kullanımı ile beraber cildinizde yüksek nemlendirici etki oluşturmasının yanı sıra hassas ve duyarlı cilt yapısına sahip bireylere özel olarak formülize edilmiş olması ile tercih edilir.
 

Dikkat etmeniz gereken çok önemli hususlar


Kullanılacak olan Babe ürünleri, Babe markasının alanında uzman dermatologları tarafından üretilmiş olan ve Babe laboratuarlarında klinik testlere tabii tutularak tüketiciye sunulmaktadır. Tercih edilmekte olan bu ürünler günümüzde ülkemiz genelinde yer alan ilgili bakanlıklar tarafından da onay alarak insanlara sunulabilmektedir. Bunun dışında sizlere tavsiye edebileceğim en önemli etken şudur ki: istenen babe ürünleri ile ilgili olarak mutlaka ürünlerin orijinalliğine, faturalı olarak size gönderiliyor olmasına ve ürünlerin içeriğinde size yan etki oluşturabilecek bir değer olup olmadığını kontrol etmeye özen gösteriniz. 

Son Güncelleme Tarihi:
28 Ocak 2015
Birçok insanın karşılaştığı kepek problemi için bakım şampuanı
Babe Seboreik Kepek Şampuanı 250 ml
59.50 TL
44.63 TL
Normal ve Kuru Ciltler için Antioksidan Temizleme Sütüdür.
Babe Cleansing Milk 250 ml
47.50 TL
35.63 TL
Aşırı yağ salgısından kaynaklı yağlı ciltler için temizleyici
Babe Stop AKN Arındırıcı Temizleme Jeli 200 ml
59.50 TL
44.63 TL
Nemsiz kalan kuru normal ciltler için kırışıklık kremi
Babe Antiarrugas Efecto Lifting Anti-Wrinkle Lifting Cream 50 ml
139.50 TL
104.63 TL
Babe Dudak Bakım Stiği SPF20 Kuru ve Çatlak Dudaklar İçin Dudak Nemlendiricisi
Babe Dudak Bakım Stiği SPF20 4 gr - Dudak Nemlendiricisi
22.50 TL
16.88 TL
Dökülen ve zayıflayan saçlar için bakım şampuanı
Babe Extra Mild Shampoo 250ml - Ekstra Yumuşak Şampuan
49.50 TL
37.13 TL
Cilt üzerindeki dokuların sıkı bir görünüm oluşturmasını sağlar.Cildinizde oluşacak selülitleri engellemeye yardımcı olur.
BABE Anti-Cellulite Cream Selülit Kremi 200 ml
113.50 TL
85.13 TL
Kir, yağlı, tıkalı gözenek ve geniş gözenekler için tonik losyon
Babe Stop AKN Sıkılaştırıcı Tonik Losyon 200 ml
59.50 TL
44.63 TL
Kuru ve Çok Kuru Ciltlerin İçin Günlük Nemlendirici Ve Yumuşatıcı Krem
Babe Emollient Cream 200 ml - Nemlendirici Emolient Krem
84.50 TL
63.38 TL
Yüz, göz ve dudak nemlendiricili makyaj temizleme suyu
Babe Micelar Water Cilt Yüz Temizleme Suyu 250 ml
65.50 TL
49.13 TL
Genital ve perineal bölge için günlük hijyen jelidir. Enfeksiyon ve irritasyon oluşumuna karşı etkilidir
Babe Intimate Hygiene Gel 250 ml
57.00 TL
42.75 TL
Kuru, olgun ve tüm ciltlerin için tonik losyon
Babe Tonic Lotion 250 ml - Yüz Tonik Losyon
55.50 TL
41.63 TL
Hassas ve duyarlı ciltler için Deodorant
Babe Roll - On Deodorant 50 ml
37.50 TL
28.13 TL
Bebek cildi için koruyucu bariyer gören yoğun nemlendirici pişik kremidir. Anti mikrobiyaldir.
Babe Pediatrik Su Bazlı Pişik Kremi 100 ml
44.50 TL
33.38 TL
Yağlı saçlar için saçlarınızdaki sebum dengesini düzenleyici şampuandır.
Babe Anti-Oily Hair Shampoo 250 ml
49.50 TL
37.13 TL
Konak problemi olan bebekler için saç hijyeni sağlamaya yardımcı olur
Babe Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200 ml
49.50 TL
37.13 TL
Cildi zararlı ışınlara karşı korumak için koruyucu krem
Babe Facial Oil Free Sun Screen Cream SPF50+ 50ml - Koruyucu Krem
79.50 TL
59.63 TL
Göz çevresinde kırışıklıklar ve ince çizgiler için krem jel
Babe Anti Aging Eye Contour Cream Gel 15 ml - Göz Çevresi Kremi
99.00 TL
74.25 TL
Kızarıklık, elastik kaybı ve kızaran ciltler için bakım kremi
Babe Anti-Redness Care Cream 50 ml - Kızarıklık Bakım Kremi
99.00 TL
74.25 TL
Nem kaybı yaşayan hassas ciltler için nemlendirici emülsiyon
Babe Nemlendirici Emülsiyon Spf10 50 ml - Nemlendirici Emülsiyon
72.50 TL
54.38 TL
Akneye bağlı cilt bozuklukları ve izler için nemlendirici krem
Babe Stop AKN Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem 50 ml
99.00 TL
74.25 TL
Saç dökülmeleri için bakım şampuanı
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan 250 ml
59.50 TL
44.63 TL
Yağlı akneye eğilimli ciltlerde peeling etkili kremdir. Ciltteki pürüzlülüğü soyma etkisiyle azaltır ve düzeltir
Babe Stop AKN Eksfoliating Krem 50 ml
74.50 TL
55.88 TL
Kuru, Hassas ve Atopik Ciltler için Yüksek Yoğunluklu Günlük Yıkama Yağı
Babe Vücut Yıkama Yağı 500 ml
94.50 TL
70.88 TL
Babe Vitance Detox Etkili Canlandırıcı Serum
Babe Vitance Anti-Ox Provitalising Serum 30 ml - Yüz Serumu
119.50 TL
95.60 TL
Sabun İçermeyen Ph:5.5 Antiseptik Temizleyici Dermatolojik Banyo Jelidir.
Babe Dermatological Soap 500 ml
70.50 TL
52.88 TL
İçinde bulundurduğu E-vitamini sayesinde ellerinizi dış faktörlere karşı koruma sağlayan bir cilt kremidir.
Babe Hand Cream 75 ml - El Kremi
31.00 TL
23.25 TL
Bebek ve çocuklar için göz yakmayan şampuan
Babe Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan 200 ml - Saç Bakım Şampuanı
47.50 TL
35.63 TL
Hamilelik ve emzirme dönemlerinde göğüs uçlarını nemlendirici ve çatlak oluşumunu engelleyici etki gösteren bakım kremidir
Babe Göğüs Ucu Bakım Kremi 30 ml
57.00 TL
42.75 TL
Yüz için güneş koruyucu kremi - Normal / Foto yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.
Babe Facial Sun Screen Spf 50+ Cream 50 ml - Güneş Kremi
77.50 TL
58.13 TL
Babe Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı Nemlendirici Arındırıcı Peeling, Babe Hidro-Exfoliante Confort
Babe Comforting Hydra Exfoliator 50 ml - Arındırıcı Peeling
79.00 TL
59.25 TL
Hassas ciltler için vücut bakım sütü
Babe Hydra Calm Body Milk 500 ml - Vücut Nemlendirici Süt
85.50 TL
64.13 TL
Tüm ciltlerin kullanımına uygun yüksek UVA-UVB koruması için güneş vücut spreyi + Tüm ciltlerin kullanımına uygun nemlendirici jel
Babe Transparent Sunscreen Wet Skin Spf50+ 200 ml - Aloe Jel Hediyeli
87.50 TL
70.00 TL
Babe Çatlak Kremi 200 ml 144 TL Yerine 99,50 TL Üstelik Yanında İntim Jel 250 ml HEDİYELİ !
Babe Anne Bakım Kiti
144.00 TL
99.50 TL
Hassas ciltler için vücut bakım duş jeli
Babe Hydra-Calm Body Wash 500 ml - Duş jeli
64.50 TL
48.38 TL
Babe Pediatric İntim Hijyen Jel 200 ml + Babe Pediatric Su Bazlı Pişik Patı 100 ml 92 TL YERİNE 59.90 TL
Babe Pediatric Bebek Bakım Kiti
92.00 TL
59.90 TL
Tüm ciltlerin kullanımına uygun yüksek UVA-UVB koruması için güneş vücut spreyi
Babe Transparent Sunscreen Wet Skin Spf50+ 200 ml - Güneş Koruyucu Vücut Spreyi
87.50 TL
65.63 TL
Kuru, çok kuru ve yıpranmış ciltlerin nemlendirici vücut losyonu
Babe Urea Repairing Üreli Onarıcı Vücut Losyonu 500 ml
88.50 TL
66.38 TL
Bebeğinizin ve çocuğunuzun cildi güneşten korumak için yardımcı losyondur. Cilde bakım yapar ve korumaya yardımcı olabilir.
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon 100 ml
89.50 TL
67.13 TL
Çok yüksek faktörlü koruma özelliği ve yüksek UVB ve UVA filtreleri de içeren güneş koruyucu
Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Sprey 200 ml - Şampuan Hediyeli
89.50 TL
71.60 TL
Saçın uzamasını uyarır, aktive eder, besler, nemlendirir, korur ve saç foliküllerini canlandırmaya yardımcı olur.
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Losyon 125 ml
134.50 TL
100.88 TL
Saç derisinde aşırı yağ oluşumundan dolayı saç derisinde görülen kırılma, kopma ve hassasiyetlik sonucu dökülmeler için saç bakım losyonu ve şampuanı
Babe Saç Bakım Kiti
184.00 TL
138.00 TL
Babe Yenileyici Misk Gülü Yağı
Babe Yenileyici Misk Gülü Yağı 15 ml
114.50 TL
85.88 TL
Tüm Cilt Tipleri İçin Anti-Aging Serum
Babe Concantrated Anti-Ageing Serum 30 ml - Olgun Cilt Tipleri İçin Serum
149.50 TL
112.13 TL
Bebekler ve Çocuklar için hassas intim temizleyici jeldir.
Babe Pediatrik Intimate Hygiene Gel 200 ml
59.50 TL
44.63 TL
Bebeklerdeki atopik ya da hasarlar için nemlendirici yüz kremi
Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml
59.50 TL
44.63 TL
Akne Oluşumuna Acil Müdahale Etmek İçin Kullanılan Akne Kurutucu Stik
Babe Stop AKN Akne Kurutucu 8 ml
59.50 TL
44.63 TL
Cildinizi tahriş etmeden temizleyen yumuşak banyo jelidir.
Babe Yumuşak Banyo Jeli 500 ml
68.50 TL
51.38 TL
Hassas bebek ve çocuk cildi için nemlendirici vücut losyonu
Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü 500 ml
79.50 TL
59.63 TL
Tüm cilt tipleri için kullanılabileceğiniz Babe Aleo jel 300 ml nemlendirici jel alana yanında Babe Sunscreen Lotion Spf 50+ 200 ml güneş koruyucu losyon hediyeli
Babe Aloe Jel 300 ml - Nemlendirici Jel
84.50 TL
63.38 TL
Güneşe maruz kalan ve lekelenen ciltler için güneş koruyucu
Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon 200 ml
84.50 TL
63.38 TL
Çatlakları gidermek için kullanılan bir masaj kremidir.
Babe Anti-Stretch Mark Treatment 200 ml - Çatlak Bakım Kremi
115.00 TL
86.25 TL
Akne ve akne izlerinin azalması için nemlendirici krem
Babe Stop AKN Onarıcı Nemlendirici Krem 50 ml
119.50 TL
89.63 TL
Çok kuru ve çatlamış ayaklar için özel bakım kremidir.
Babe Ayak Onarıcı Krem %10 Üre 100 ml
46.50 TL
34.88 TL
Babe Vitance Detox Etkili Köpük Temizleyici Jel
Babe Vitance Anti-Ox Detox Cleanser 245 ml - Cilt Temizleyici
59.50 TL
47.60 TL
Babe Kuru ve Atopik Bebek Ciltleri İçin Bitkisel ve Sabun İçermeyen Pediatric Emolient Yıkama yağı
Babe Pediatric Emollient Soap 200 ml - Bebekler İçin Yıkama Yağı
64.50 TL
48.38 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.