Babe Ürünleri

babe

Babe markası dünyaca ünlü bir markadır. İspanyol kökenli bir alt yapıya sahip olan bu dermokozmetik markası 1994 yılından günümüze dek bebe pediatri ürünlerinin üretimini yapmaktadır. 20 yıldan beri çocuğunuz için en uygun yapıya sahip ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve pediatrik testler ile beraber hipo alerjeniktir.  Babe markası günümüzde epey önemli bir konuma sahip olması ile bilinmektedir. İçeriğinde kesinlikle paraben içermemekte olan alkol içermemekte olan ürünler sunmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan babe ürünleri bebeğinizin cildi üzerinde meydana gelebilecek olan sorunların en uygun koşullar altında giderilmesini sağlamakta ve çok net bir şekilde çözümler elde etmenizi sağlamaktadır. Babe kullanan bireyler rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilmekte ve ürünlerin kalitesinden memnuniyetlerini dile getirmektedir.
 

Akneli ve Yağlı Ciltler İçin Babe


Bilindiği üzere hem erkeklerde hem de kadınlarda cilt sorunların olarak bilinen akneli ve yağlı ciltler, kötü görüntüsü kadar gözenekleri tıkadığı için sağlık sorunu olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple bu kötü görüntünü ve sağlıklı bir cilt yüzeyinin yeniden kazanılması için yapılması gereken kesinlikle cilt yüzeyinin bakımı için gerekli olan dermokozmetik ürünleri kullanmak gerekir. İşte bu sebeple insanların var olan ihtiyaçlarına yardımcı olan dermokozmetik ürünler, dünya genelinde birçok marka tarafından üretilen ürünlerdir. Akneli ve yağlı cilt tipleri için gerekli olan dermokozmetik firmaları içerisinde en fazla dikkati çeken şüphesiz babe akne kurutucudur.
 

Cilt Yüzeyinin Yenilenmesi İçin Babe Aloe Jel


Dünya genelinde birçok marka tarafından üretilen dermokozmetik ürünler ile ilgili olarak bilinmesi gereken en önemli özellik kişinin herhangi bir şekilde doktora veya güzellik uzmanına gitmeden evde, işte veya seyahat esnasında rahatlıkla kullanabileceği ürünler ortaya koymasıdır. Babe aloe jel ile beraber cilt bakımının kolay bir şekilde sağlanabiliyor olması ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanabiliyor olan bireyler memnun kalır.

Cilt sorunları başlı başına insanlarda sadece görünüm ile ilgili değil aynı zamanda insanlarda hayal kırıklığı meydana getirebilecek boyutlarda olmasıdır. Fiziki bozukluklar ile birlikte insanlar bazı psikolojik bozukluklar ile baş etmek durumunda kalabilir. Bunun önüne geçmek için yapılması gereken son derece düzenli bir bakım ihtiyacıdır. İnsanlar günlük bakımlarını yapmak için kullanması gereken en önemli ürünler ise kesinlikle dermokozmetik bakım ürünleridir. Babe akne kurutucu ürünler de günümüzde en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Akne oluşumu hiç beklenmedik anlarda bile karşımıza çıkabilmekte olan sorunlar arasında yer almaktadır.
 

Yaşlanma karşıtı ürünler


Babe Anti Aging etkiye sahip ürünler 30’lu yaşların üzerindeki bireyler tarafından tercih edilmekte olan ve kırışıklıkların rahat bir şekilde giderilmesini isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Bunun genç yaşlarda kullanılmaya başlanması birçok insan tarafından memnuniyetle karşılanmakta olan sonuçları beraberinde getirmektedir. Babe cilt yenileyici yağlar insanların cildinin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağladığından dolayı yaşlanma karşıtı ürünler arasında görülebilmektedir.
 

Aynı zamanda da bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Babe ayak onarıcı krem ayak bölgesine özen gösteren bireylerin öncelikli tercihleri arasında yerini almaktadır. Fetişist bireyler bu bölüme çok özen göstermektedir. Ayaklara karşı özel ilgisi olan bireyler için ayak bölgesi mutlaka kusursuz olmalıdır. Sağlık açısından da önemli bir konuma sahip olması ve gün boyu ayakkabıların içeriğinde varlığını sürdürmekte olan ayaklarımız göz önünde bulundurulduğunda iyi bir bakıma ihtiyaç olduğunu da gözler önüne sermektedir.
 

Babe el kremi tercih eden bireyler ise özellikle soğuk havalar ile beraber ya da mevsim geçişlerinde meydana gelen etkenler olarak göz önünde bulunduruluyor ve bireylerin bu dönemlerde çok daha fazla nemlendirme ihtiyacının oluşumu ile beraber krem kullanımı söz konusu oluyor. Babe çatlak kremi günümüzde el ya da ayak bölgesinden ziyade pek çok alanda etkili bir yapıya sahip olmaktadır. Babe markasının geçmişten günümüze dek insanlara sunuyor olduğu en önemli ürünleri arasında yer alan çatlak giderici kremler çatlak oluşumu fark edildiği andan itibaren kullanılırsa çok daha etkin sonuçlar elde edilebilmektedir.
 

Vücut Temizliği İçin Babe Banyo Jeli


Dünyaca ünlü İspanyolların dev firması Babe, 20 yılı aşkın tecrübesi ile son derece kaliteli ve sağlıklı dermokozmetik ürünler ortaya koymaktadır. Herkesin bildiği bir gerçek olarak insanların sorunsuz bir şekilde sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamak için uzman dermatologlarının uzun süren laboratuar çalışmalarının neticesinde son derece kullanışlı ürünler ortaya koymaktadır. Babe firması, müşterilerinin temizlik ihtiyacı için banyo da kullanılmak üzere Babe banyo jelini geliştirmiştir. Bu ürün son derece kusursuz bir temizlik ve sağlıklı bir görünüm için Babe tarafından birkaç farklı ürün çeşidi ile üretilmiştir. Babe banyo jeli olarak kullanılan ilk ürün tamamen bebeklerin ve çocukların cildinde kullanılmak üzere üretilmiştir.
 

Bu ürünün özelliği ile ilgili olarak


 • Zengin karışımın içermiş olduğu pH değer 6’dır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde bebeklerin ve çocukların cilt yüzeylerini tahriş etmeden yumuşak bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Babe banyo jeli herhangi bir şekilde paraben içermez. Aynı zamanda hoş koku verdiği gibi gözleri yakmaz ve alkolsüz olarak üretilmiştir.
 •  
 • Bu jel yüksek toleransa sahip olduğundan son derece kullanışlıdır. İyi bir banyo ve rahatlama isteyen bireylerin tercih ettiği Babe şampuanların yanı sıra banyo jeli kullanımı sonrasında dilerseniz Babe cilt temizleme sütü ile beraber çok daha etkin bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Cildinizde ipeksi bir yumuşaklık oluşumunu sağlayabilirsiniz. Saç dökülmesi konusunda sorun yaşayan bireyler ise dökülme önleyici şampuan serisinden rahat bir şekilde yararlanabilmektedir. Bu ürünlerin tercih edilmesi ile beraber etkin bir çözüm oluşturabilmekte ve zaman içinde çok daha gür saçlara sahip olabilmektedir. Lakin bireyler bu noktada düzenli bir şekilde ürünlerin kullanımını sağlamalıdır.

 

Dudak Sorunları İçin Babe Dudak Koruyucu


İnsanların dudaklarında meydana gelen olumsuz durumların ortadan kaldırılması için geliştirilmiş formüllerden biri olan Babe dudak koruyucu krem, son derece etkin formülü ve kısa sürede tam sonuç veren bir bileşen gurubundan oluşmuştur. Dudaklar hassas bir yapıya sahip olduğu için havaların sürekli olarak değişmesine bağlı olarak yıpranma, deri değişimi ve kuruma gibi cilt sorunları ile karşılaşılabilir. Dudak üzerinde meydana gelen bu değişimler zamanla, dudakların güzel görünümünün dışında kötü bir görünüme dönüşmesine sebep olabilir. Bu da kesinlikle istenmeyen bir durum hatta kadınların kesinlikle nefret ettiği bir görünümüdür.
 

Göz Çevresi Problemleri


İnsan vücudunu saran cilt yapısının en hassas ve narin olduğu yapıların başında göz çevresinde bulunan dokulardır. İnce bir deri tabakası ile çevrili olan bu yüzey, görme sinirlerinin ve kılcal damarların bulunduğu kısımdır. İnsanların göz çevresinde bulunan bu dokuların bu kadar hassas ve narin olmasından dolayı birçok göz çevresi sorunun meydana gelmesine neden olur. Meydana gelen göz çevresi rahatsızlıkları arasında kırışıklıklar, çizikler, yaşlanma belirtileri, nemsizlik ve göz torbalarının meydana getirdiği rahatsızlıklardır. İnsanların göz çevresinde meydana gelen cilt sorunları ile ilgili olarak kesin çözümler sunan dermokozmetik ürünler, ilk kullanım anından itibaren her türlü göz çevresi sorununu ortadan kaldırmaktadır.
 

Babe göz çevresi kremi, kadınların yapmış olduğu makyaj sonrasında ister istemez ortaya çıkan cilt sorunları ile baş edebilmesi için üretilmiştir. Göz çevresinde meydana gelen özellikle de yaşlanmaya çiziklerin ve kırışıklıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.
 

Babe güneş koruyucu ürünler yağlı ve yağsız çeşitlere sahip olmaktadır. Bu ürünler yüz ve vücudun diğer bölgeleri için özel olarak formülize edilmiş ürünlerdir. Güneşin zararlı ışınları olan ultra viyole ışınların etkilerinden sizleri rahat bir şekilde korumakta olan bir etkiye sahip olmaktadır. Tercih edilecek olan Babe güneş kremi mutlaka cildinize uygun ürünler olmalıdır. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalan bireylerin ciltlerinde leke oluşumu söz konusu olmaktadır. Bu durumda da Babe leke giderici ürünler tercih edilmektedir ya da oluşabilecek kızarıklıklar için Babe kızarlık önleyici kızarıklıkların oluşumundan önce kullanılarak rahat bir şekilde engellenebilmektedir.
 

Selülitlerin giderilmesi


Selülitler bugün birçok kadın ya da erkek fark etmeksizin korkulu bir rüya olarak görülüyor olsa da erkekler bu durumda çok fazla şikâyetçi olmamaktadır. Kendine bakmaya özen gösteren kadınlar selülit ile karşı karşıya kaldığında özellikle yaz mevsiminde deniz kum ve güneş akıllara geldiğinde ciddi bir bunalım yaşayabilmektedir. Lakin tercih edeceğiniz Babe selülit kremi ile beraber bu sorunlara son vermenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Kullanımı ile beraber rahat bir şekilde sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Bugün birçok insan selülit sorunlarından yakınırken farklı olmak sizin elinizdedir. Cildinizde meydana gelecek olan sarkmalar da en az selülitler kadar sorunlu bir durum olacaktır. Babe sıkılaştırıcı tonik kullanan bireyler ise bu sorunların giderilmesini sağlayabilmektedir.
 

Babe Su Bazlı Nemlendiriciler


Hydro nutritive creme olarak da bilinmekte olan bu kremler yoğun nemlendirici bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan ürünlerdir. Tercih edildiği bölgede uygulanması ile beraber bireylerin beklentilerini rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. Cildimizin büyük bir bölümü su ihtiyacı duymaktadır ve komplike bir yapıya sahip olan cildimiz görevlerini iyi bir şekilde yerine getirebilmek için dış etkenlere karşı kendini iyi bir şekilde koruyabilmek için nemliliğe ihtiyaç duyar. Su bazlı bu nemlendiricilerin içeriğinde doğal nemlendirici faktörler e vitamini, hialuronic asit, jojoba yağı gibi değerlere yer verilmektedir. Aynı zamanda da bu ürünler bir miktar koruyucu etkiye sahip olmaktadır. Koruyucu etkisi güneşin zararlı yapıya sahip ultra viyole ışınlarına karşı etkilidir.
 

Bu ürünler arasında yer alan Babe Stop Akn ise cildinizde etkin bir temizleme sağlamaktadır. Yapılacak olan cilt analizleri ile beraber sorunların neler olduğunu çok daha rahat görebilirsiniz. Bunun sonucunda cildinizde eğer ciddi bir nem kaybı söz konusu ise tavsiye edilmekte olan bir üründür. Aynı zamanda da akne sorunları ile karşı karşıya olan bireyler için ideal bir tercih olmaktadır.
 

Genital bölge temizliğine de özen gösterelim


Genital alanların temizliği her birey için çok önemli bir yapıya sahip olmaktadır. Günlük yaşamımız dâhilinde en çok terleyen ve koku yapabilecek olan alanlar genital bölgeler olarak göz önünde bulundurulmalıdır. Bu noktada amacına uygun bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Babe İntim Jel kullanımı ile beraber genital bölgede ciddi bir bakım sağlamak ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanmak mümkün olacaktır. Yüksek oranda hijyen sağlayarak oluşabilecek sorunları da minimize etme fırsatına sahip olursunuz.
 

 Losyonlar en önemli kurtarıcılarımız


Babe vücut losyonu belki de günümüzde en çok ihtiyaç duyacağımız ürünler arasında yer almaktadır. Bu losyon çeşitli gramajlara sahip olması ile bilinmekte olan ve kullanımı ile beraber cildinizde yüksek nemlendirici etki oluşturmasının yanı sıra hassas ve duyarlı cilt yapısına sahip bireylere özel olarak formülize edilmiş olması ile tercih edilir.
 

Dikkat etmeniz gereken çok önemli hususlar


Kullanılacak olan Babe ürünleri, Babe markasının alanında uzman dermatologları tarafından üretilmiş olan ve Babe laboratuarlarında klinik testlere tabii tutularak tüketiciye sunulmaktadır. Tercih edilmekte olan bu ürünler günümüzde ülkemiz genelinde yer alan ilgili bakanlıklar tarafından da onay alarak insanlara sunulabilmektedir. Bunun dışında sizlere tavsiye edebileceğim en önemli etken şudur ki: istenen babe ürünleri ile ilgili olarak mutlaka ürünlerin orijinalliğine, faturalı olarak size gönderiliyor olmasına ve ürünlerin içeriğinde size yan etki oluşturabilecek bir değer olup olmadığını kontrol etmeye özen gösteriniz. 

% 25
Babe Facial Sunscreen Spf 50+ 50 ml / Güneş Kremi

Yüz için güneş koruyucu kremi - Normal / Foto yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.

Fiyatı: 74.50 TL

İndirimli Fiyat: 55.88 TL

Havale ile: 54.20 TL

% 25
Babe Aceite Regenerador Rosa Mosqueta 15 ml - Misk Gül Yağı

Babe Aceite Regenerador Rosa Mosqueta - Babe Yenileyici Misk Gülü Yağı

Fiyatı: 114.00 TL

İndirimli Fiyat: 85.50 TL

Havale ile: 82.94 TL

% 35
BABE Happy Mum Çatlak Kremi 2 x 200 ml

BABE Çatlak Kremi Çatlak Oluşumuna Karşı Etkili Formül

Fiyatı: 183.00 TL

İndirimli Fiyat: 118.95 TL

Havale ile: 115.38 TL

% 25
Babe Love Story - Nemlendirici Krem & Micellar Water

Babe Su Bazlı Nemlendirici Krem 50 ml + Babe Micellar Water 250 ml

Fiyatı: 109.00 TL

İndirimli Fiyat: 81.75 TL

Havale ile: 79.30 TL

% 25
Babe Cilt Bakım Kiti Cildi Canlandırıcı Bakım Kiti

Temizleme sütü 25ml, Tonik Losyon 25ml, Nemlendirici Emülsiyon 10ml, Lifting Etkili Kırışıklı Önleyici Krem 10ml

Fiyatı: 24.90 TL

İndirimli Fiyat: 18.68 TL

Havale ile: 18.11 TL

% 25
Babe Tinted Facial Sunscreen Spf 50+ 50 ml / Renkli Güneş Kremi

Yüz için Renkli Güneş Koruyucu. Güneşe karşı yüksek koruma toleransı sayesinde hassas ciltleri korumaya yardımcı olur.

Fiyatı: 74.50 TL

İndirimli Fiyat: 55.88 TL

Havale ile: 54.20 TL

% 25
BABE Güneş Koruyucu SPF 30 Sprey 200 ml / Babe Sun Screen Spray Spf 30

Güneşe karşı yüksek koruma toleransı sayesinde hassas ciltleri korumaya yardımcı olur.

Fiyatı: 87.50 TL

İndirimli Fiyat: 65.63 TL

Havale ile: 63.66 TL

% 25
Babe Yüz İçin Güneş Kiti - Hassas/Kuru Cilt

Babe Facial Sunscreen Krem + Babe Micellar Water Temizleme Suyu

Fiyatı: 94.40 TL

İndirimli Fiyat: 70.80 TL

Havale ile: 68.68 TL

% 25
BABE Yüz İçin Güneş Kiti Yağsız içerik

Bronz Görünüm Renkli İçerik Yağlı Karma Cilt, BABE Tinted Facial sunscreen Krem + Babe Micellar Water Temizleme Suyu

Fiyatı: 94.40 TL

İndirimli Fiyat: 70.80 TL

Havale ile: 68.68 TL

% 25
BABE Yüz İçin Güneş Kiti Hassas Cilt Bronz Görünüm Renkli İçerik

Bronz Görünüm Renkli İçerik Hassas Cilt BABE Tinted Facial sunscreen Krem + Babe Micellar Water Temizleme Suyu

Fiyatı: 94.40 TL

İndirimli Fiyat: 70.80 TL

Havale ile: 68.68 TL

% 10
Babecol Damla 30 ml

Bebekler için Bitkisel Oral Damla

Fiyatı: 12.75 TL

İndirimli Fiyat: 11.48 TL

Havale ile: 11.13 TL

% 10
Babe Atopik Ciltler İçin Pediatrik Çözüm Kiti

Emolient Yıkama Yağı + Emolient Krem + Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan

Fiyatı: 134.00 TL

İndirimli Fiyat: 120.60 TL

Havale ile: 116.98 TL

% 25
Babe Anti Ageing Komple Bakım Kiti / Babe Anti Ageing Set

Babe Anti Wrinkle Lifting Cream 50ml + Babe Concentrated Anti Ageing Serum 30ml + Babe Agua Micelar 250ml

Fiyatı: 264.00 TL

İndirimli Fiyat: 198.00 TL

Havale ile: 192.06 TL

% 10
BABE Saç Dökülmesini Önleyici Kit / BABE 3 Al 2 Öde Saç Bakım Seti

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan & Ekstra Yumuşak Şampuan & Dökülmeyi Önleyici Losyon 250ml

Fiyatı: 183.00 TL

İndirimli Fiyat: 164.70 TL

Havale ile: 159.76 TL

% 25
Babe Yağlı Saçlar İçin Şampuan 250ml

Yağ salgısını dengeleyici ve normalize edicidir. Hacimli, ışıltılı, esnek ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Fiyatı: 47.50 TL

İndirimli Fiyat: 35.63 TL

Havale ile: 34.56 TL

% 25
Babe Selülit Giderici ve Sıkılaştırıcı Krem - Jel 200ml

Cilt dokularını sıkılaştırmaya ve selülit oluşumunu engellemeye yardımcı yağ azaltıcı krem - jeldir

Fiyatı: 113.50 TL

İndirimli Fiyat: 85.13 TL

Havale ile: 82.57 TL

% 25
Babe Dermatological Soap 500ml - Dermatolojik Banyo Jeli

Antiseptik banyo jelidir.

Fiyatı: 70.50 TL

İndirimli Fiyat: 52.88 TL

Havale ile: 51.29 TL

% 25
Babe Foot Repairing Cream 10% Urea 100 ml - Üreli Onarıcı Ayak Bakım Kremi

Çok kuru ve çatlamış ayaklar için özel bakım kremidir.

Fiyatı: 44.50 TL

İndirimli Fiyat: 33.38 TL

Havale ile: 32.37 TL

% 25
BABE Roll - On Deodorant 50ml

Hassas ve duyarlı ciltler için Bisabolol ile zenginleştirilmiş Roll On Deodorant

Fiyatı: 34.50 TL

İndirimli Fiyat: 25.88 TL

Havale ile: 25.10 TL

% 25
Babe Hand Cream - El Kremi 75 ml

Elleri besler ve yeniler. Omega 3.6.9 ile cilde elastikiyet ve yumuşaklık kazandırır. E vitamini sayesinde elleri dış ve çevresel etkilere karşı korur. dış ve çevresel etkilere karşı korur.

Fiyatı: 29.50 TL

İndirimli Fiyat: 22.13 TL

Havale ile: 21.46 TL

% 25
BABE Nemlendirici Vücut Losyonu 500ml / Babe Moisturising Lotion

Ciltte yumuşaklık, elastikiyet ve koruma sağlar. Cildi daha canlı ve bakımlı tutar.

Fiyatı: 84.50 TL

İndirimli Fiyat: 63.38 TL

Havale ile: 61.47 TL

% 25
BABE Yumuşak Banyo Jeli 500 ml / Babe Mild Soap

Cildinizi tahriş etmeden temizleyen yumuşak banyo jelidir.

Fiyatı: 68.50 TL

İndirimli Fiyat: 51.38 TL

Havale ile: 49.83 TL

% 25
BABE Dudak Bakım Stiği SPF20 4gr / Babe Lip Care Stick

Dudakları güneş ve soğuğa karşı korur. Dudakları Yoğun nemlendirir, yumuşatır ve Besler

Fiyatı: 22.50 TL

İndirimli Fiyat: 16.88 TL

Havale ile: 16.37 TL

% 25
Babe Lifting Etkili Kırışıklık Önleyici Krem 50 ml

Yaşlanma belirtileri ile etkili mücadele eden Lifting Etkili kırışıklık önleyici kremdir.

Fiyatı: 129.50 TL

İndirimli Fiyat: 97.13 TL

Havale ile: 94.21 TL

% 25
BABE Yüz Tonik Losyon 250 / Babe AquaTonificante 250ml

Ciltteki ölü hücreleri ve kirleri arındırarak temizleme işlemini tamamlar.

Fiyatı: 50.00 TL

İndirimli Fiyat: 37.50 TL

Havale ile: 36.38 TL

% 25
Babe Micelar Water Cilt Yüz Temizleme Suyu 250 ml

Yüz,göz ve dudakların günlük temizliği içindir.Makyajı çıkartır.Cilde yumuşaklık ,nem ve ferahlık verir.

Fiyatı: 65.50 TL

İndirimli Fiyat: 49.13 TL

Havale ile: 47.65 TL

% 25
BABE Anti Aging Konsantre Yaşlanma Karşıtı Serum 30ml / Babe Anti Ageing Concentrated Serum

Yaşlanma Belirtilerine Karşı Müücadele Eder ve Yüzde oluşan çizgileri azaltır.

Fiyatı: 144.50 TL

İndirimli Fiyat: 108.38 TL

Havale ile: 105.12 TL

% 25
Babe Anti-Redness Care Cream Kızarıklık Önleyici Bakım Kremi 50ml

Kızarıklığı önlemeye ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı yüz kremidir.

Fiyatı: 89.50 TL

İndirimli Fiyat: 67.13 TL

Havale ile: 65.11 TL

% 25
Babe Nemlendirici Emülsiyon 50ml SPF10

Hassas ciltler için günlük yüz bakımı sağlayan Koruma faktörlü Nemlendirici Besleyici kremdir.

Fiyatı: 69.50 TL

İndirimli Fiyat: 52.13 TL

Havale ile: 50.56 TL

% 25
Babe Anti Aging Eye Contour Cream Gel 15 ml - Anti-ageing Göz Çevresi Bakımı Krem Jel

Göz çevresi bakımı için ince çizgileri azaltıcı ve kırışıklıkları giderici anti - ageing krem jeldir.

Fiyatı: 87.00 TL

İndirimli Fiyat: 65.25 TL

Havale ile: 63.29 TL

% 25
BABE Güneş Sonrası Losyon 200ml / Babe After Sun Lotion

Güneşlenme sonrasında tariş olmuş cildi nemlendirir ve yumuşatır.

Fiyatı: 49.50 TL

İndirimli Fiyat: 37.13 TL

Havale ile: 36.01 TL

% 25
BABE Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon 200ml / Babe Sun Screen Lotion 50+

Çok yüksek güneşten koruma faktörü SPF 50+ içerir. Hafif kıvamlıdır yağ içermez

Fiyatı: 75.00 TL

İndirimli Fiyat: 56.25 TL

Havale ile: 54.56 TL

% 25
Babe Güneş Koruyucu SPF 50+ Sprey 200ml - Sun Screen Spray 50+

Güneşe karşı yüksek koruma toleransı sayesinde hassas ciltleri korumaya yardımcı olur.

Fiyatı: 88.50 TL

İndirimli Fiyat: 66.38 TL

Havale ile: 64.38 TL

% 25
Babe Yüz İçin Yağsız Güneş Koruyucu SPF 50+ Krem 50 ml

Yağsız kıvamlıdır.Yüz İçin Çok yüksek güneşten koruma faktörü spf 50+

Fiyatı: 74.50 TL

İndirimli Fiyat: 55.88 TL

Havale ile: 54.20 TL

% 25
BABE Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 50+ Losyon 100 ml / Babe Sun Screen Lotion SPF 50+

Bebeklerin hassas ciltlerine özel pediatrik SPF50 güneş koruyucu losyon

Fiyatı: 74.50 TL

İndirimli Fiyat: 55.88 TL

Havale ile: 54.20 TL

% 25
BABE  Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 50+ Sprey 200 ml / Babe Pediatric Sun Screen Spray

Bebeklerin hassas ciltlerine özel pediatrik SPF50 güneş koruyucu sprey

Fiyatı: 79.50 TL

İndirimli Fiyat: 59.63 TL

Havale ile: 57.84 TL

% 25
BABE Göğüs Ucu Bakım Kremi 30ml / Babe Nipple Care Cream

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde göğüs uçlarını nemlendirici ve çatlak oluşumunu engelleyici etki gösteren bakım kremidir.

Fiyatı: 47.50 TL

İndirimli Fiyat: 35.63 TL

Havale ile: 34.56 TL

% 25
Babe bebek ve çocuk intim temizleyici jel 200ml Babe Pediatrik Intimate Hygiene Gel

Bebekler ve Çocuklar için hassas intim temizleyici jel

Fiyatı: 49.50 TL

İndirimli Fiyat: 37.13 TL

Havale ile: 36.01 TL

% 25
BABE Seboreik Kepek ve Yağı Dengeleyici Şampuan / Babe Oily Anti-Dandruff Shampoo

Saç Yağı salgısını dengeleyici ve kepek önleyici özelliklere sahip çift etkili şampuan.

Fiyatı: 54.50 TL

İndirimli Fiyat: 40.88 TL

Havale ile: 39.65 TL

% 25
Babe Ekstra Yumuşak Şampuan 250 ml

Saçları temizler, nemlendirir, yumuşatır , hacimlendirir ve parlaklık kazandırır

Fiyatı: 47.50 TL

İndirimli Fiyat: 35.63 TL

Havale ile: 34.56 TL

% 25
BABE Saç Dökülmesini Önleyici Losyon 125ml / Babe Anti Hair Loss Lotion

Saçın uzamasını uyarır, aktive eder, besler, nemlendirir, korur ve saç foliküllerini canlandırmaya yardımcı olur.

Fiyatı: 128.50 TL

İndirimli Fiyat: 96.38 TL

Havale ile: 93.48 TL

% 25
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan 250 ml

Canlandırma ve yenileme özelliklerine sahiptir. Saç dökülmesini engellemeye ve durdurumaya yardımcı olur.

Fiyatı: 54.50 TL

İndirimli Fiyat: 40.88 TL

Havale ile: 39.65 TL

% 25
BABE Pediatrik Konak Önleyici Şampuan 200ml / Babe Pediatric Milk Crust Shampoo

Konak problemi olan bebekler için saç hijyeni sağlamaya yardımcı olur

Fiyatı: 44.50 TL

İndirimli Fiyat: 33.38 TL

Havale ile: 32.37 TL

% 25
BABE Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml / Babe Pediatric Facial Moisturiser

Hassas bebek ve çocuk cildi için günlük yüz bakımı sağlayan nemlendirici kremdir.

Fiyatı: 54.50 TL

İndirimli Fiyat: 40.88 TL

Havale ile: 39.65 TL

% 25
BABE Pediatrik Ekstra Yumuşak Şampuan 200ml  Babe Pediatric Extra Mild Shampoo

Saça parlıklık ve ekstra yumuşaklık kazandıran günlük kullanım şampuanıdır.

Fiyatı: 39.50 TL

İndirimli Fiyat: 29.63 TL

Havale ile: 28.74 TL

% 25
BABE Pediatrik Emolient Krem 200ml Pediatric Emolient Cream

Yüksek dercede besleme ve yenileme özellikli nemlendirici kremdir.

Fiyatı: 74.50 TL

İndirimli Fiyat: 55.88 TL

Havale ile: 54.20 TL

% 25
BABE Pediatrik Emolient Yıkama Yağı 200ml / Babe Pediatric Emolient Soap

Cildin doğal nem seviyesini dengeleyerek cildi yumuşak bir şekilde temizler

Fiyatı: 59.50 TL

İndirimli Fiyat: 44.63 TL

Havale ile: 43.29 TL

% 25
BABE Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütü 500ml / Babe Moisturising Body Milk

Hassas bebek ve çocuk cildi için günlük bakım sağlayan nemlendirici vücut losyonu

Fiyatı: 79.50 TL

İndirimli Fiyat: 59.63 TL

Havale ile: 57.84 TLBu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.