Babe Ürünleri | DermoBakim.com
Üye Girişi
E-Posta
Şifre
Fiyat Aralığı
FİLTRELEME
KATEGORİLER
BABE Ürünlerinde %35 e Varan İndrimler Burada...
Babe Ürünleri

Babe markası dünyaca ünlü bir markadır. İspanyol kökenli bir alt yapıya sahip olan bu dermokozmetik markası 1994 yılından günümüze dek bebe pediatri ürünlerinin üretimini yapmaktadır. 20 yıldan beri çocuğunuz için en uygun yapıya sahip ürünlerin üretimini gerçekleştirmekte ve pediatrik testler ile beraber hipo alerjeniktir.  Babe markası günümüzde epey önemli bir konuma sahip olması ile bilinmektedir. İçeriğinde kesinlikle ^ paraben içermemekte olan alkol içermemekte olan ürünler sunmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan babe ürünleri bebeğinizin cildi üzerinde meydana gelebilecek olan sorunların en uygun koşullar altında giderilmesini sağlamakta ve çok net bir şekilde çözümler elde etmenizi sağlamaktadır. Babe kullanan bireyler rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilmekte ve ürünlerin kalitesinden memnuniyetlerini dile getirmektedir.
 

Akneli ve Yağlı Ciltler İçin Babe


Bilindiği üzere hem erkeklerde hem de kadınlarda cilt sorunların olarak bilinen akneli ve yağlı ciltler, kötü görüntüsü kadar gözenekleri tıkadığı için sağlık sorunu olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple bu kötü görüntünü ve sağlıklı bir cilt yüzeyinin yeniden kazanılması için yapılması gereken kesinlikle cilt yüzeyinin bakımı için gerekli olan dermokozmetik ürünleri kullanmak gerekir. İşte bu sebeple insanların var olan ihtiyaçlarına yardımcı olan dermokozmetik ürünler, dünya genelinde birçok marka tarafından üretilen ürünlerdir. Akneli ve yağlı cilt tipleri için gerekli olan dermokozmetik firmaları içerisinde en fazla dikkati çeken şüphesiz babe akne kurutucudur.
 

Cilt Yüzeyinin Yenilenmesi İçin Babe Aloe Jel


Dünya genelinde birçok marka tarafından üretilen dermokozmetik ürünler ile ilgili olarak bilinmesi gereken en önemli özellik kişinin herhangi bir şekilde doktora veya güzellik uzmanına gitmeden evde, işte veya seyahat esnasında rahatlıkla kullanabileceği ürünler ortaya koymasıdır. Babe aloe jel ile beraber cilt bakımının kolay bir şekilde sağlanabiliyor olması ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanabiliyor olan bireyler memnun kalır.

Cilt sorunları başlı başına insanlarda sadece görünüm ile ilgili değil aynı zamanda insanlarda hayal kırıklığı meydana getirebilecek boyutlarda olmasıdır. Fiziki bozukluklar ile birlikte insanlar bazı psikolojik bozukluklar ile baş etmek durumunda kalabilir. Bunun önüne geçmek için yapılması gereken son derece düzenli bir bakım ihtiyacıdır. İnsanlar günlük bakımlarını yapmak için kullanması gereken en önemli ürünler ise kesinlikle dermokozmetik bakım ürünleridir. Babe akne kurutucu ürünler de günümüzde en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Akne oluşumu hiç beklenmedik anlarda bile karşımıza çıkabilmekte olan sorunlar arasında yer almaktadır.
 

Yaşlanma karşıtı ürünler


Babe Anti Aging etkiye sahip ürünler 30’lu yaşların üzerindeki bireyler tarafından tercih edilmekte olan ve kırışıklıkların rahat bir şekilde giderilmesini isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Bunun genç yaşlarda kullanılmaya başlanması birçok insan tarafından memnuniyetle karşılanmakta olan sonuçları beraberinde getirmektedir. Babe cilt yenileyici yağlar insanların cildinin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağladığından dolayı yaşlanma karşıtı ürünler arasında görülebilmektedir.
 

Aynı zamanda da bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Babe ayak onarıcı krem ayak bölgesine özen gösteren bireylerin öncelikli tercihleri arasında yerini almaktadır. Fetişist bireyler bu bölüme çok özen göstermektedir. Ayaklara karşı özel ilgisi olan bireyler için ayak bölgesi mutlaka kusursuz olmalıdır. Sağlık açısından da önemli bir konuma sahip olması ve gün boyu ayakkabıların içeriğinde varlığını sürdürmekte olan ayaklarımız göz önünde bulundurulduğunda iyi bir bakıma ihtiyaç olduğunu da gözler önüne sermektedir.
 

Babe el kremi tercih eden bireyler ise özellikle soğuk havalar ile beraber ya da mevsim geçişlerinde meydana gelen etkenler olarak göz önünde bulunduruluyor ve bireylerin bu dönemlerde çok daha fazla nemlendirme ihtiyacının oluşumu ile beraber krem kullanımı söz konusu oluyor. Babe çatlak kremi günümüzde el ya da ayak bölgesinden ziyade pek çok alanda etkili bir yapıya sahip olmaktadır. Babe markasının geçmişten günümüze dek insanlara sunuyor olduğu en önemli ürünleri arasında yer alan çatlak giderici kremler çatlak oluşumu fark edildiği andan itibaren kullanılırsa çok daha etkin sonuçlar elde edilebilmektedir.
 

Vücut Temizliği İçin Babe Banyo Jeli


Dünyaca ünlü İspanyolların dev firması Babe, 20 yılı aşkın tecrübesi ile son derece kaliteli ve sağlıklı dermokozmetik ürünler ortaya koymaktadır. Herkesin bildiği bir gerçek olarak insanların sorunsuz bir şekilde sağlıklı ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamak için uzman dermatologlarının uzun süren laboratuar çalışmalarının neticesinde son derece kullanışlı ürünler ortaya koymaktadır. Babe firması, müşterilerinin temizlik ihtiyacı için banyo da kullanılmak üzere Babe banyo jelini geliştirmiştir. Bu ürün son derece kusursuz bir temizlik ve sağlıklı bir görünüm için Babe tarafından birkaç farklı ürün çeşidi ile üretilmiştir. Babe banyo jeli olarak kullanılan ilk ürün tamamen bebeklerin ve çocukların cildinde kullanılmak üzere üretilmiştir.
 

Bu ürünün özelliği ile ilgili olarak


  • Zengin karışımın içermiş olduğu pH değer 6’dır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde bebeklerin ve çocukların cilt yüzeylerini tahriş etmeden yumuşak bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Babe banyo jeli herhangi bir şekilde paraben içermez. Aynı zamanda hoş koku verdiği gibi gözleri yakmaz ve alkolsüz olarak üretilmiştir.
  •  
  • Bu jel yüksek toleransa sahip olduğundan son derece kullanışlıdır. İyi bir banyo ve rahatlama isteyen bireylerin tercih ettiği Babe şampuanların yanı sıra banyo jeli kullanımı sonrasında dilerseniz Babe cilt temizleme sütü ile beraber çok daha etkin bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Cildinizde ipeksi bir yumuşaklık oluşumunu sağlayabilirsiniz. Saç dökülmesi konusunda sorun yaşayan bireyler ise dökülme önleyici şampuan serisinden rahat bir şekilde yararlanabilmektedir. Bu ürünlerin tercih edilmesi ile beraber etkin bir çözüm oluşturabilmekte ve zaman içinde çok daha gür saçlara sahip olabilmektedir. Lakin bireyler bu noktada düzenli bir şekilde ürünlerin kullanımını sağlamalıdır.

 

Dudak Sorunları İçin Babe Dudak Koruyucu


İnsanların dudaklarında meydana gelen olumsuz durumların ortadan kaldırılması için geliştirilmiş formüllerden biri olan Babe dudak koruyucu krem, son derece etkin formülü ve kısa sürede tam sonuç veren bir bileşen gurubundan oluşmuştur. Dudaklar hassas bir yapıya sahip olduğu için havaların sürekli olarak değişmesine bağlı olarak yıpranma, deri değişimi ve kuruma gibi cilt sorunları ile karşılaşılabilir. Dudak üzerinde meydana gelen bu değişimler zamanla, dudakların güzel görünümünün dışında kötü bir görünüme dönüşmesine sebep olabilir. Bu da kesinlikle istenmeyen bir durum hatta kadınların kesinlikle nefret ettiği bir görünümüdür.
 

Göz Çevresi Problemleri


İnsan vücudunu saran cilt yapısının en hassas ve narin olduğu yapıların başında göz çevresinde bulunan dokulardır. İnce bir deri tabakası ile çevrili olan bu yüzey, görme sinirlerinin ve kılcal damarların bulunduğu kısımdır. İnsanların göz çevresinde bulunan bu dokuların bu kadar hassas ve narin olmasından dolayı birçok göz çevresi sorunun meydana gelmesine neden olur. Meydana gelen göz çevresi rahatsızlıkları arasında kırışıklıklar, çizikler, yaşlanma belirtileri, nemsizlik ve göz torbalarının meydana getirdiği rahatsızlıklardır. İnsanların göz çevresinde meydana gelen cilt sorunları ile ilgili olarak kesin çözümler sunan dermokozmetik ürünler, ilk kullanım anından itibaren her türlü göz çevresi sorununu ortadan kaldırmaktadır.
 

Babe göz çevresi kremi, kadınların yapmış olduğu makyaj sonrasında ister istemez ortaya çıkan cilt sorunları ile baş edebilmesi için üretilmiştir. Göz çevresinde meydana gelen özellikle de yaşlanmaya çiziklerin ve kırışıklıkların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.
 

Babe güneş koruyucu ürünler yağlı ve yağsız çeşitlere sahip olmaktadır. Bu ürünler yüz ve vücudun diğer bölgeleri için özel olarak formülize edilmiş ürünlerdir. Güneşin zararlı ışınları olan ultra viyole ışınların etkilerinden sizleri rahat bir şekilde korumakta olan bir etkiye sahip olmaktadır. Tercih edilecek olan Babe güneş kremi mutlaka cildinize uygun ürünler olmalıdır. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalan bireylerin ciltlerinde leke oluşumu söz konusu olmaktadır. Bu durumda da Babe leke giderici ürünler tercih edilmektedir ya da oluşabilecek kızarıklıklar için Babe kızarlık önleyici kızarıklıkların oluşumundan önce kullanılarak rahat bir şekilde engellenebilmektedir.
 

Selülitlerin giderilmesi


Selülitler bugün birçok kadın ya da erkek fark etmeksizin korkulu bir rüya olarak görülüyor olsa da erkekler bu durumda çok fazla şikâyetçi olmamaktadır. Kendine bakmaya özen gösteren kadınlar selülit ile karşı karşıya kaldığında özellikle yaz mevsiminde deniz kum ve güneş akıllara geldiğinde ciddi bir bunalım yaşayabilmektedir. Lakin tercih edeceğiniz Babe selülit kremi ile beraber bu sorunlara son vermenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Kullanımı ile beraber rahat bir şekilde sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Bugün birçok insan selülit sorunlarından yakınırken farklı olmak sizin elinizdedir. Cildinizde meydana gelecek olan sarkmalar da en az selülitler kadar sorunlu bir durum olacaktır. Babe sıkılaştırıcı tonik kullanan bireyler ise bu sorunların giderilmesini sağlayabilmektedir.
 

Babe Su Bazlı Nemlendiriciler


Hydro nutritive creme olarak da bilinmekte olan bu kremler yoğun nemlendirici bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan ürünlerdir. Tercih edildiği bölgede uygulanması ile beraber bireylerin beklentilerini rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. Cildimizin büyük bir bölümü su ihtiyacı duymaktadır ve komplike bir yapıya sahip olan cildimiz görevlerini iyi bir şekilde yerine getirebilmek için dış etkenlere karşı kendini iyi bir şekilde koruyabilmek için nemliliğe ihtiyaç duyar. Su bazlı bu nemlendiricilerin içeriğinde doğal nemlendirici faktörler e vitamini, hialuronic asit, jojoba yağı gibi değerlere yer verilmektedir. Aynı zamanda da bu ürünler bir miktar koruyucu etkiye sahip olmaktadır. Koruyucu etkisi güneşin zararlı yapıya sahip ultra viyole ışınlarına karşı etkilidir.
 

Bu ürünler arasında yer alan Babe Stop Akn ise cildinizde etkin bir temizleme sağlamaktadır. Yapılacak olan cilt analizleri ile beraber sorunların neler olduğunu çok daha rahat görebilirsiniz. Bunun sonucunda cildinizde eğer ciddi bir nem kaybı söz konusu ise tavsiye edilmekte olan bir üründür. Aynı zamanda da akne sorunları ile karşı karşıya olan bireyler için ideal bir tercih olmaktadır.
 

Genital bölge temizliğine de özen gösterelim


Genital alanların temizliği her birey için çok önemli bir yapıya sahip olmaktadır. Günlük yaşamımız dâhilinde en çok terleyen ve koku yapabilecek olan alanlar genital bölgeler olarak göz önünde bulundurulmalıdır. Bu noktada amacına uygun bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Babe İntim Jel kullanımı ile beraber genital bölgede ciddi bir bakım sağlamak ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanmak mümkün olacaktır. Yüksek oranda hijyen sağlayarak oluşabilecek sorunları da minimize etme fırsatına sahip olursunuz.
 

 Losyonlar en önemli kurtarıcılarımız


Babe vücut losyonu belki de günümüzde en çok ihtiyaç duyacağımız ürünler arasında yer almaktadır. Bu losyon çeşitli gramajlara sahip olması ile bilinmekte olan ve kullanımı ile beraber cildinizde yüksek nemlendirici etki oluşturmasının yanı sıra hassas ve duyarlı cilt yapısına sahip bireylere özel olarak formülize edilmiş olması ile tercih edilir.
 

Dikkat etmeniz gereken çok önemli hususlar


Kullanılacak olan Babe ürünleri, Babe markasının alanında uzman dermatologları tarafından üretilmiş olan ve Babe laboratuarlarında klinik testlere tabii tutularak tüketiciye sunulmaktadır. Tercih edilmekte olan bu ürünler günümüzde ülkemiz genelinde yer alan ilgili bakanlıklar tarafından da onay alarak insanlara sunulabilmektedir. Bunun dışında sizlere tavsiye edebileceğim en önemli etken şudur ki: istenen babe ürünleri ile ilgili olarak mutlaka ürünlerin orijinalliğine, faturalı olarak size gönderiliyor olmasına ve ürünlerin içeriğinde size yan etki oluşturabilecek bir değer olup olmadığını kontrol etmeye özen gösteriniz. 


Son Güncelleme Tarihi:
28 Ocak 2015
Yumuşatıcı, onarıcı ve derinlemesine nemlendirici etki sağlar
Babe El Kremi Omega 3,6,9 75 ml
27.00 TL
20.25 TL
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Şampuan & Dökülmesini Önleyici Losyon & Ekstra Yumuşak Şampuan 250 ml
Babe 3 Al 2 Öde Saç Bakım Seti
183.00 TL
137.25 TL
Cilt hastalıklarından biri olan ve birçok insanın karşılaştığı kepek problemi için bakım şampuanı
Babe Seboreik Kepek Şampuanı 250 ml
54.50 TL
40.88 TL
Cildi güneşe karşı korumaya yardımcı olabilir
Babe Facial Oil Free Sun Screen Cream SPF50+ 50 ml - Yüz İçin Yağsız Güneş Koruyucu Krem
74.50 TL
55.88 TL
Yağlı ciltlerin fazla yağ salgılaması, yağ biriktirmesi, yanlış ürünler, sigara kullanımı, yanlış beslenme ve stresten dolayı ciltte oluşan sivilce ve akneler için temizleme jeli
Babe Stop AKN Arındırıcı Temizleme Jeli 200 ml
58.50 TL
43.88 TL
Babe Roll- On Deodorant 50ml, Babe Vücut Yıkama Yağı 500ml ve Babe Emolient Krem 200 ml Bakım Seti
Babe Atopik Bakım Seti - Atopik ve Kuru Ciltler İçin Bakım Seti
199.50 TL
149.63 TL
Babe Anti Wrinkle Lifting Cream 50 ml + Babe Concentrated Anti Ageing Serum 30 ml + Babe Agua Micelar 250 ml
Babe Anti Ageing Komple Bakım Kiti - Babe Anti Ageing Set
339.00 TL
220.35 TL
Normal ve Kuru Ciltler için Antioksidan Temizleme Sütüdür.
Babe Cleansing Milk 250 ml
47.50 TL
35.63 TL
Tüm Cilt Tipleri İçin Güneş Koruyuculu Cildi Nemlendirici ve Besleyici Krem
Babe Su Bazlı Ekstra Besleyici Krem SPF 20 50 ml
89.50 TL
67.13 TL
Hassas ve duyarlı ciltler için Bisabolol ile zenginleştirilmiş Roll On Deodorant
Babe Roll - On Deodorant 50 ml
34.50 TL
25.88 TL
Babe Stop Akn Face To Face Anti Akne Bakım Kiti Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Temizleyici Nemlendirici Bakım Seti
Babe Stop Akn Face To Face Anti Akne Bakım Kiti
215.00 TL
161.25 TL
Cilt üzerindeki dokuların sıkı bir görünüm oluşturmasını sağlar.Cildinizde oluşacak selülitleri engellemeye yardımcı olur.
BABE Anti-Cellulite Cream Selülit Kremi 200 ml
113.50 TL
85.13 TL
Rüzgar, soğuk kış günleri, ısıtma sistemleri, güneşe bağlı kuruluk, hormonal rahatsızlık ve yetersiz su tüketimi gibi nedenlerden dolayı hassaslaşan ve kuruyan tüm cilt tipleri için nemlendirici vücut losyonu
Babe Locion Hidratante Moisturising Lotion 500 ml - Nemlendirici Vücut Losyonu
84.50 TL
50.70 TL
2.si Hediye Tüm Cilt Tipleri İçin Nemlendirici Vücut Losyonu, Babe Locion Hidratante Moisturising Lotion 500 ml
Babe Nemlendirici Vücut Losyonu 500 ml - 2.si Hediye
169.00 TL
84.50 TL
Babe Anti Akne Kiti Temizleme Jeli+ Sıkılaştırıcı Tonik Losyon+ Sebum Dengeleyici
Babe Anti Akne Kiti - Cilt Bakımı
114.00 TL
85.50 TL
Bebek ve çocukların cildi yetişkinlere göre daha hassas olduğu için ciltlerine uygun bir ürün olan banyo jeli
Babe Pediatrik Banyo Jeli 500 ml - Bebek ve Çocuklar için Banyo Jeli
67.50 TL
50.63 TL
Sabun İçermeyen Ph:5.5 Antiseptik Temizleyici Dermatolojik Banyo Jelidir.
Babe Dermatological Soap 500 ml
70.50 TL
52.88 TL
Bebeklerin ve Çocukların hassas ciltlerine özel pediatrik sprey
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu Sprey Spf 30 200 ml
78.50 TL
58.88 TL
Kuru, çok kuru ve yıpranmış ciltlerin sorunlarından bir kaçı olan prurit, irritasyon, gerginlik ve pullanmalar için nemlendirici vücut losyonu
Babe Urea Repairing Üreli Onarıcı Vücut Losyonu 500 ml
88.50 TL
66.38 TL
Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan hassas bebek ve çocuklar için 50 faktörlü yüz ve vücuda uygun güneş kremi
Babe Pediatrik Güneş Koruyucu SPF 50+ Sprey 200 ml
79.50 TL
59.63 TL
Kuru, Hassas ve Atopik Ciltler için Yüksek Yoğunluklu Günlük Yıkama Yağı
Babe Vücut Yıkama Yağı 500 ml
89.50 TL
67.13 TL
Babe % 100 Aloe Gel Tüm Ciltler İçin Nemlendirici Jel
Babe % 100 Aloe Gel 120 ml - Nemlendirici Jel
28.50 TL
21.38 TL
İçinde bulundurduğu E-vitamini sayesinde ellerinizi dış faktörlere karşı koruma sağlayan bir cilt kremidir.
Babe Hand Cream 75 ml - El Kremi
29.50 TL
22.13 TL
Dış ortamlarda oluşan toz, kir ve yağ gibi çevresel şartlara maruz kalarak saç diplerinin tıkanması sonucu saç dökülmeler ve zayıflayan saçlar için bakım şampuanı
Babe Extra Mild Shampoo 250ml - Ekstra Yumuşak Şampuan
47.50 TL
35.63 TL
Hamilelik ve emzirme dönemlerinde göğüs uçlarını nemlendirici ve çatlak oluşumunu engelleyici etki gösteren bakım kremidir
Babe Göğüs Ucu Bakım Kremi 30 ml
47.50 TL
35.63 TL
Bebekler ve Çocuklar için hassas intim temizleyici jeldir.
Babe Pediatrik Intimate Hygiene Gel 200 ml
49.50 TL
37.13 TL
Akne Oluşumuna Acil Müdahale Etmek İçin Kullanılan Akne Kurutucu Stik
Babe Stop AKN Akne Kurutucu 8 ml
59.50 TL
44.63 TL
Babe Hassas Ciltler İçin Jel Temizleyici, Gel Micelar Calmante
Babe Soothing Micellar Gel 250 ml Temizleme Jeli
65.50 TL
49.13 TL
Yandex.Metrica


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.