Marka Filtresi
Filtre
Blog
 • Vichy Dercos Densi-Solutions Conditioner 150ml
  Vichy Dercos Densi-Solutions Conditioner 150ml
  10 Ekim 2017
 • Vichy Dercos Densi-Solutions Shampooing 250 ml
  Vichy Dercos Densi-Solutions Shampooing 250 ml
  10 Ekim 2017
 • Vichy Dercos Densi Solution Serisi
  Vichy Dercos Densi Solution Serisi
  15 Eylül 2017
 • Dermokozmetik Ürün Nedir?
  Dermokozmetik Ürün Nedir?
  14 Ağustos 2017

Mustela Ürünleri

 Mustela tüm dünyada anne ve bebek cilt bakımıyla ilgili doğal içerik oranı oldukça yüksek ürünler sunmaktadır. Bilimsel gelişmelerle birlikte bebek ve anne bakımına katkıda bulunacak her türlü inovasyonu takip edip markasını geliştirmektedir.  4 farklı ürün gamı ve 50 ürünü ile Mustela dermotolojik uzmanlığını kanıtlamış Anne ve Bebek bakım markalarında en iyiler arasında yerini almıştır.

Mustela'nın doğallık konsepti ürünlerin üretimini ve tasarımını yönlendiren üç temel koşuldan oluşmaktadır. Bunlardan birincisi ürünlerde doğal ve doğal içerikli ürünlere öncelik vermek, ikincisi sadece gerektiği durumlarda yani doğa, etkinlik ve toleransı garantileyemediğinde, yeşil üretim prosesinden geçen etkinliği ve toleransı garanti edilen içeriklerden üretilir.  Üçüncüsü ise çevreye zarar vermeyen en iyi etken maddelerin kullanımını garanti ederek ürünleri oluşturmaktır.

 Hamilelik döneminden annelik dönemine kadar bakım ürünleri ile hamile bayanların ve annelerin tüm cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayan bakım ürünleri sunmaktadır. Hamilelik döneminde hormonal değişimler nedeniyle metabolizma ve vücudun anatomisinde meydana gelen değişmeler cildi fazlasıyla etkiler. Çatlak öncesi kremi, çatlak öncesi yağı ve çatlak serumuyla hamilelik döneminde oluşan çatlakların oluşumunu önlemek, görünümünü hafifletmek ve onarmak için cilde bakım sunar.

 Bebeklerin narin cildini tahriş etmeden, bakım sağlamak, cildini korumak için doğumdan itibaren doğal içeriklerle özel olarak formüle edilmiş bakım ürünleriyle bebeğinizin cildine bakım sağlar. Sabun içermeyen temizleme jeli, bebeklerin saç ve vücudu için formüle edilmiş saç ve vücut şampuanı, hassas cildini koruyucu ve besleyici krem, özel olarak üretilmiş ıslak mendil, duş sonrası cildini rahatlatıcı bebek yağı ve bez nedeniyle meydana gelen tahriş, pişik gibi durumlar için pişik kremi ve daha birçok ürün çeşidiyle bebeğinizin bakımı için gerekli ürünleri sunmaktadır.

 Bebeğinizin hassas cildinde bazı spesifik durumlarda meydana gelen cilt problemleri için geliştirilmiş dermo-pediatri bakım ürünleri ile bebeğinizin cildini yumuşak ve rahat bir cilde kavuşmasını sağlar. Yaz dönemlerinde, cildin güneşle temas ettiği dönemlerde bebeğinizin cildini Uva ve Uvb ışınlarının zararlı etkilerinden etkin koruma sağlar. Yüksek faktörlü, bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiş güneş koruyucu krem ve güneş sonrası bakım kremleriyle her an bebeğinizin ve sizin cildiniz için çözümler sunar.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.