5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Avene Cicalfate Creme 40 ml - Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem

Marka
Ürün Kodu : 287

  Tükendi!  

Avene Cicalfate Creme 40 ml - Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem

Sızıntılı olmayan lezyonlara ve yaralara sahip yetişkinler, çocuklar ve yeni doğanlar için bakım kreminbsp;

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Sızıntılı olmayan lezyonlara ve yaralara sahip yetişkinler, çocuklar ve yeni doğanlar için bakım kremidir. İçeriğindeki termal su ile yaralın iyileşmesi için kullanılır. Yanıklarda, el ve ayak çatlaklarında, pişiklerde, cerrahi kesiklerde ve dikiş yaralarında kullanılan bir üründür. Ciltte oluşan yaralar kişiye rahatsızlık vererek tedaviye yöneltmektedir. Yaraların boyutuna göre uzman kişilerden yardım almak gerekir.

Ürün Avantajları

Yüz bölgesinde oluşan yaralar için birçok yöntem bulunmaktadır. Hafif yaraların onarılması için kozmetik ürünleri yara onarmak için tercih edilmektedir. Yaraları onarmak ve kapatmak için kullanılan Avene Cicalfate hücrelerin yeniden yapılanması ve onarması için uygulanır.

Ürün Kullanımı

Temizlenmiş cildinize nazikçe sabah ve akşam uygulayınız. Temizleyici için Avene Tolerance Extreme Lait 200ml kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum)Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Zinc Oxıde, Propylene Glycol, Polyglyceryl-2 Sesquıisostearate, Peg-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Aluminum Sucrose Octasulfate, Aluminum Stearate, Beeswax (Cera Alba), Copper Sulfate, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), Zinc Sulfate


Etki Alanı Onarmanbsp;
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Sızıntılı olmayan yaraların onarılması
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER