5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Avene Cicalfate+ Hassas Ciltler için Kurutucu Sprey 100ml

Marka:
Ürün Kodu : 6458
Barkod: 3282770205633
%15
299,00 TL 254,15 TL


Ücretsiz Kargo

Avene Cicalfate+ Hassas Ciltler için Kurutucu Sprey 100ml

Yüzeysel maserasyona (nemli alanlar, cilt kıvrımları, koltukta kızarıklık ...) yatkın tahriş olmuş cildin kurumasını ve onarımını sunan bir spreydir. Yüzeysel maserasyona yatkın tahriş olmuş ciltler içindir. Üçlü aktif bileşen sayesinde doğal onarım sürecini sağlamak için kullanılabilir. Bakteri çoğalması riskini sınırlayan bakır sülfat ve çinko sülfat kombinasyonu sağlar. Avene'nin termal suyu açısından çok zengin olan bu sprey, zayıflamış epidermisin rahatsızlık hissini yatıştırır. Emici tozlarla zenginleştirilerek yüzeysel tahrişleri kurutur.

Kullanımı

Cilt bölgesini temizleyin, günde iki kez sallayın ve püskürtün (cilt görünümü düzelene kadar). Kullanmadan önce çalkalayınız. İyi havalandırılmış alanlarda kullanın. Gözlere püskürtmeyin. Püskürtme esnasında nefes almayın.

Ürün İçeriği

Avene thermal spring water ( avene, aqua), zinc oxide,hydrıgenated starch hydrolysate, water ( Aqua).1,2 -hexanediol, Aquaphilus dolomiae ferment filtrate, arginine, capryllyl glycol, copper sulfate, hectorite, sclerotium gum, tromethamine, zinc sulfate