5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Avene Cicalfate Nemlendirici ve Leke Giderici Masaj Jeli 30 ml

Marka:
Ürün Kodu : 6459
Barkod: 3282770207088
%15
229,00 TL 194,65 TLAvene Cicalfate Nemlendirici ve Leke Giderici Masaj Jeli 30 ml

Yüzeysel epidermal değişiklikler veya yüzeysel dermatolojik prosedürlerle ilişkili olsun, yara izleri olan ciltler için bir jeldir. Koruyucu bir film oluşturan ve masajı kolaylaştıran yapısı ile aktif maddelerden oluşan kombinasyonu sayesinde izlerin görünümünü hafiflemesi için kullanılabilir. Yara izleri üzerindeki etkinliği ile bilinen yüksek konsantrasyondaki silikonları aktif bileşen [C + Restore] ile birleştirir. Hyaluronik asit, yaranın görünümünü iyileştirmeye ve iyi bir nem seviyesini korumak için kullanılabilir. Avène kaplıca suyu bakımından zengin olan bu jel cildi rahatlatır ve rahatlatır. İzler daha pürüzsüz, daha rahat ve daha esnektir. Alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için geliştirilmiştir.

Kullanımı


Yaranızın olgunluğunu belirlemek için, yara izine bastırarak cildin yeniden renklenmesi için geçen süreyi değerlendirmek gerekir. Yara üzerine bastırın ve yara izinin yeniden renklenmesi için geçen süre. Normal yeniden renklendirme süresi yaklaşık 3 saniyedir. Zaman ne kadar kısa olursa, yara izi o kadar az olgunlaşır.
Bir saniyeden daha kısa sürede (genellikle işlemden 1 ay sonrasına kadar) yeniden renklenirse: yara izi henüz olgunlaşmamıştır. Ürünü yara izi üzerine ve çevresine uygulayın. Ürünü yara yönünde nazikçe uygulamak için işaret parmağını kullanın.
Yara 1 ila 2 saniye arasında yeniden renklenirse: bir palpate-roll yapın, cildi baş ve işaret parmağı arasında yara yönünde tutarak. Cildi parmaklarınızın arasında sıkıştırın ve yukarı doğru kaydırın. Ürün tamamen emilene kadar bunu yapın (yaklaşık 5 dakika).
Yara izi 3 saniye sonra (genellikle işlemden 3 ay sonra) tekrar oluyorsa, olgunlaşmıştır. İşaret ve orta parmakları kullanarak, ürün nüfuz edene kadar (yaklaşık 5 dakika) yara izi yönünde yayılmaması için gerdirin.
Reepidermize ciltte kullanım içindir. Gözlerle temastan kaçının. Güneşe maruz kalmanın kaçınılmaz olması durumunda uygun bir güneş kremi kullanın. Yalnızca harici kullanım içindir.

Ürün İçeriği

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Dimethicone, Glycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethiconol, Aquaphilus Dolomiae Ferment Filtrate, Arginine, Copper Sulfate, Dimethicone Crosspolymer, Polysorbate 60, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Isostearate, Tromethamine, Water (Aqua), Xanthan Gum, Zinc Sulfate.