5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Avene Hydrance Aqua Cream Gel 50 ml - Nemlendirici Jel

Marka:
Ürün Kodu : 6483
Barkod: 3282770203493
%15
339,00 TL 288,15 TL


Ücretsiz Kargo
Tükenmek Üzere

Avene Hydrance Aqua Cream Gel 50 ml - Nemlendirici Jel

Cilde yoğun bir nem sağlayarak cildi çevresel etkilere karşı koruyarak cildin daha bakımlı ve ışıltılı görünmesi için kullanılan bir jeldir. Hepsi bir arada olan bu tamamlayıcı bakım, çoklu özellikleri ve kullanım alanları sayesinde tüm ihtiyaçlar ve tüm yaşam tarzları için uygundur. Cildi nemlendirmeye, rahatlatmaya ve içeriğinde bulunan anti-oksidanlar sayesinde cilde detoks yapmak için uygulanabilir. Cohederm kompleksi ile yoğun bir nemlendirme sağlar. İçeriğinde bulunan Avène Termal Su sayesinde cildi rahatlatma ihtiyacını sağlar.

Kullanımı

Cildinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Gece maskesi olarak uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca göz çevresi içinde kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

AVENE TERMAL SU (AVENE AQUA). GLISERIN. PENTİLEN GLİKOL. 1,2-HEKSANDIOL. DİMETİKON. ISOCETYL STEAROYL STEARATE. TRIETHYLHEXANOIN. CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE. BETAİNE. METHYL GLUCETH-20. POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE. AKRİLİKLER / C10-30 ALKİL AKRİLİT ÇAPRAZ. BHT. BIS-PEG-18 METİL VE DİĞER DİMETİL SİLAN. C12-20 ALKİL GLUCOSİD. C14-22 ALKOLLER. CARBOMER. SİTRİK ASİT. CUCURBITA PEPO (PUMPKIN) TOHUM YAĞI (CUCURBITA PEPO TOHUM YAĞI). FRAGRANCE (PARFÜM). Fitosteroller. POTASYUM HİDROKSİT. SODYUM SİTRAT. SODYUM DEXTRAN SÜLFAT. SODYUM HİYALÜRONAT. Squalane. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. SU (AQUA).