5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Avene XeraCalm A.D Lipid Replenishing Cream 400 ml

Marka:
Ürün Kodu : T6480
Barkod: 3282770114195
%15
418,99 TL 356,15 TL


Ücretsiz Kargo

Avene XeraCalm A.D Lipid Replenishing Cream 400 ml - Lipid Yenileyici Krem

Hassas, kuru ve atopik ciltler için lipid yenileyici krem

Cilt Tipi

Hassas, kuru ve atopik ciltler

Ürün Özellikleri

İçeriğindeki l-modulia yoğun cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı hissini ve cildin aşırı reaktivitesi dolayısı ile oluşan kızarıklıkları gidermek; Cer-Omega lipidleri ciltte var olan lipidlere benzer ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirmek; Avene Termal Suyu ise yatıştırıcı ve tahriş giderici olaran bu kremin içerisinde formüle edilmiştir.

Ürün Avantajları

Özellikle aşırı kuru ve atopik ciltlerde görülen deri döküntüsü ve batma hissini ortadan kaldırmaya yönelik kullanılan bir üründür. Cilde anında rahatlama ve yatıştırma sağlaması özelliği ile tercih edilmektedir.nbsp;

Ürün Kullanımı

Günde bir ya da iki kez uygulanması tavsiye edilir. Avene Replenishing Cream ile birlikte Avene XeraCalm Cleansing Oil kullanılabilir.
nbsp;

Ürün Bileşimi

Avene thermale spring water (avene aqua), Glycerin, Mineral oil (paraffinum liquidum), Cetearyl alcohol, Oenothera biennis (evening primrose) oil (oenothera biennis oil), Caprylic/capric triglyceride, Ceteraryl glucoside, Aquaphilus dolomiae extract, Arginine, Carbomer, Evening primrose oil :palm oil aminopropanediol esters, Glycine, Sodium hydroxide, Tocopherol, Water (aqua).

Etki Alanı Cilt nemlendirme
Cilt Tipi Kuru ve hassas, atopik ciltler
Sonuç Ciltte rahatlama ve nem sağlama
Kullanım Süresi 12 Ay
Mağazaya Eklenme Tarihi 05.09.2015