5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30 50ml

Marka
Ürün Kodu : 4804

  Tükendi!  

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30 50ml 

Çeşitli sebeplerden dolayı ciltte oluşan kahverengi cilt lekelerin hafiflemesi ve  cildin aydınlanması için kullanılan dengeleyici bakım kremidir.

Cilt Tipi

Normal / Kuru Ciltler

Ürün Özellikleri

Babe Iqualogy White Skin Tone Unifying Cream Spf30, cilt tonunu eşitlemek için uygulanabilir.  Ayrıca cilt tarafından kolay emilerek kalıntıya neden olmaz. Cilt tonunu dengelemek, özellikle lekeye eğilimli ve lekeli ciltlerin cilt tonunu düzenlemek için uygulanabilir. Solar radyasyona karşı korumak için kullanılabilir. 30 faktörlü koruyucu özelliği ile güneş ışınlarının neden olacağı hasarlara karşı korumak için uygulanabilir. Boyar madde ve mineral yağ içermez. Hipoalerjenik yapıdadır. Normal ve kuru cildin yapısına uygun nemlendirici özelliğiyle ciltteki lekelere karşı bakım sağlayarak ihtiyacı olan bakımı sağlamak için uygulanabilir. 

Ürün Avantajları

Cilt lekeleri güneş, yaşlanma ve hamilelik dönemi gibi dönemlerde oluşabilmektedir. Lekelere karşı önlem alınmadığında lekelerde artış gözlenebilir. Lekelerin çoğalmaması, cilde daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandırmak için önlem alınmalıdır. Ayrıca cildin maruz kaldığı aşırı yoğun güneşe karşı gündüzleri güneş kremi uygulanmalıdır. 

Ürün Kullanımı

Sabah/akşam parmak uçlarınızla nazikçe yüz ve boyun bölgelerinize masaj yaparak uygulayınız.
 
 
 
Etki Alanı Lekelere Karşı Bakım
Cişlt Tipi Norma/ Kuru Ciltler
Sonuç Kahverengi cilt lekelerine karşı bakım sağlaması
Kullanım Süresi 12 Ay

POPÜLER ÜRÜNLER