Batiste Ürünleri

Batiste Ürünleri


 Sadece kuru şampuan üreten İngiltere’ nin bir numaralı kuru şampuan markasıdır. Marka olarak kısa süre önce ülkemizde tanıtılan bir markadır. Tüketicilere sağladığı kullanım kolaylığı ve etkililiği ile kurtarıcı bir ürün haline gelmiştir. Sadece İngiltere’ de değil Türkiye’ de de en çok tercih edilen kuru şampuan markasıdır.

 Kuru şampuanlara yoğun talep sonucu diğer saç bakım ürünleri üreten markalarda kuru şampuan çeşitleriyle piyasaya ürünler sundular. Ancak Batiste saçlarda sağladığı müthiş etkiyle onların arasından sıyrılarak en çok kullanılan ve beğenilen markaların başında gelmektedir. Sabah yıkanan saçlar akşama kadar yağlanıp söndüğünde, spor yaptığınızda, toplantı öncesinde, uzayan mesailerde ve bitmek bilmeyen derslerden duşa vakit ayıramadığınız zamanlarda, saçlarınıza hacim kazandırmak istediğinizde Batiste imdadınıza yetişiyor. Saçlara uygulanmasıyla o yağlı, söküp görünüm ortadan kalkar ve saçlarınız temiz bir görünüm kazanır. Farklı kokularda ürün seçeneğiyle saçlara mükemmel görünüm ve hacim kazandırır.
 Saçlara kuru şampuan uyguladıktan sonra saçlar neredeyse yıkanmış etkisi kazanıp temiz ve hacimli bir görünüm alıyor. Ertesi güne kadar etkisini koruyabiliyor. Yalnızca saça uygularken dikkat edilmesi gereken husus saça uygulama mesafesidir. Saç üzerinde beyaz lekelerin oluşmaması için saça 30 cm uzaktan uygulayınız ve ardından saç diplerinize masaj uygulayın ve artık saçlarınıza istediğiniz gibi şekil vermenin vakti...


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.