5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Bionike Defence Deo Roll-On 50ml - Terlemeye Karşı Deodorant

Marka:
Ürün Kodu : 5270
Barkod: 8029041122160
%15
179,50 TL 152,58 TLBionike Defence Deo Roll-On 50ml - Terlemeye Karşı Deodorant

Hassas ciltler için ter kokusuna karşı etkili roll-on uygulama başlıklı deodoranttır. Terlemeyle birlikte oluşan kötü kokuları önlemek ve cildi ferahlatmak için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Hassas Ciltler

Ürün Özellikleri

Cildinizi tere ve ter kokusuna karşı gün boyunca korumak için bakım sunar. Terleme sonucunda vücutta bakteri ve mantarların oluşturduğu etki ile kötü koku oluşabilir. Kötü kokular psikolojik olarak kötü hissetmemize neden olabilir. Bionike Defence Deo Roll-On alüminyum içermeyen formuyla cildinize tazelik hissi verir. Kötü kokuları önlemek için uygulanabilir. 

Ürün Avantajları

Terleme vücutta doğal olarak gelişen bir durumdur. Aşırı sıcak havalarda terleme daha da sıklaşabilir. Yoğun stres yaşadığımız anlarda terleme gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda kötü kokuları ve terlemenin etkilerini yatıştırmak için deodorant uygulanabilir. Rool-on uygulama başlığıyla kolayca uygulanır. 

Ürün Kullanımı

Temiz cilt üzerine uygulayınız. Gerekli durumlarda uygulamayı tekrarlayınız. Farklı bir ürün olarak, BioNike Triderm Solid Marseille Soap 100 g kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

Aqua (water), Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sorbitol, Sodium Pca, Sodium Lactate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Parfum (fragrance).
Etki Alanı Tazeleme
Cilt Tipi Hassas Ciltler
Sonuç Cilde tazelelik hissi vermesi, ter kokusunu önlemesi