5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Bionike Triderm Liquid Marseille Soap 500ml

Marka:
Ürün Kodu : 5268
Barkod: 8029041211055
%15
300,00 TL 255,00 TLBionike Triderm Liquid Marseille Soap 500ml –Sıvı Marsilya Sabunu

Hassas, toleranssız, alerjik ve çabuk kızaran ciltler için, temizleyici sıvı kıvamlı Marsilya sabunudur. Cildi kurutmadan ve tahrişe neden olmadan nazikçe temizlemek sağlamak için kullanılabilir.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler (Hassas Ciltler Dahil)

Ürün Özellikleri

Hassasiyet sorunu yaşayan ciltler ve oldukça nazik dokuya sahip bebek, çocuk ve yaşlılarda el, yüz ve beden temizliği için uygulanabilir. İçerdiği yağ asitleri ile cilt bariyerlerini onarmak için bakım oluşturabilir. Yumuşak formüle sahip yapısıyla, hassasiyete sahip ciltlerde kullanılabilir. Cildi temizlerken aynı zamanda kuruluk hissine neden olmaz. Geleneksel Marsilya sabununun sıvı versiyonudur.

Ürün Avantajları

Hassas ciltler dış etkenlerden daha çabuk etkilenirler. Dış etkenler ciltte kuruluk, kaşıntı gibi rahatsız edici hislere neden olabilir. Günlük temizliğimiz için kullandığımız sabunlar ciltte bu gibi alerjik tepkilere neden olabilir. Bu nedenle Bionike Triderm Liquid Marseille Soap yumuşak yapısı ile özel formülüyle cildi nazikçe temizlemek için kullanılabilir. Hafif yapısı ve sıvı kıvamıyla kolayca uygulanır. Ciltte hassasiyet etkilerine neden olmaz. Alerjen olmayan koku içerir.  Sık kullanım için idealdir. Cilde dengeli ve nazik bir temizleme olanağı sunar. 

Ürün Kullanımı

Günlük olarak el, yüz ve vücut temizliğinde kullanılabilir. Yeteri kadar sabunu hafif nemli cilt üzerine sürünüz ve köpürmesini sağlayınız. Ardından durulayınız. İhtiyaç halinde uygulanabilir. 
Etki Alanı Temizleme
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Cildi tahriş, kuruluk gibi etkilere neden olmadan nazikçe temizlemesi

POPÜLER ÜRÜNLER