5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Burberry My Edp

Marka
Ürün Kodu : 1630

  Tükendi!  

Burberry My Edp

Yağmur sonrası Londra sokaklarının kokusunu hatırlatan bir koku… Londra&tt2;nın yağmur sonrası büyüleyici kokan çiçek bahçelerinden esinlenerek tasarlanmıştır. My Burberry kokusuyla moda ve güzellik dünyasını bir araya getirir. 

Ürün Özellikleri

Üst Notalarda: Tatlı bezelye ve bergamot.Orta Notalar: Sardunya, altın ayva ve frezya. Alt Notalar: Şam gülü ve paçuli bulunuyor. Parfüm; My Burberry&tt2;nin hazır giyim koleksiyonu, aksesuarlarını içinde barındıran kapsül koleksiyonu ve ikonik trençkot renk paletinden ilham alan makyaj koleksiyonu ile birlikte tanıtılmıştır.  

Ürün Avantajları

%100 orjinaldir. Burberry trençkotunun ayrıntılarını yansıtan cam şişede kullanıcılarına sunulmuştur. Koyu kemik görünümlü taş rengi kapak, trençkotun özgün düğmelerini hatırlatırken, elle bağlanan İngiliz dokuması gabardin fiyongu ise 100 yılı aşkın bir süre önce Thomas Burberry tarafından icat edilen su geçirmez kumaşa bir övgü niteliğindedir. Kokunun saklandığı kutu gabardinden esinlenilmiş bir dokuya sahip ve özenle tasarlanmış bir kutuda sunulmuştur. 

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete gün içinde istenilen sıklıkta uygulanabilir. Parfümler 10-15 cm mesafeden kıyafete, omuz başlarına ve saçlara doğrudan uygulanabilir.

POPÜLER ÜRÜNLER