Burt's Bees Ürünleri

Burt’s Bees Ürünleri

1984 yılında ressam Roxanne Quimby ve arı yetişitricisi Burt Shavitz’ in arıcılık işinin yanında balmumundan yapılan mumlar satmak için Maine ile bir araya gelmesiyle başladı. Bir süre mum satışlarıyla ilgilenen bu grup daha sonra ev yapımı kişisel bakım tariflerinin yer aldığı bir kitap bulur ve Burt’s Bees’ in asıl tarihi kozmetik sektörüne yönelişi bu ilgi çekici olayla başlar. 1991 yılında mum, gazlı sobalarda hazırlanan doğal sabunlar, parfümler ve dudak bakım kreminin ürün yelpazesine eklenmesiyle bugün en çok satan ürün olan dudak balmı o günlerde doğmuştur. Ardından satışların git gide artması markanın sektörde edindiği yerin sağlamlaşmasını sağlamıştır.

 Yeni ürünlerin satışa çıkması denizden gelen içeriklerle hazırlanan banyo ürünlerinin yanı sıra süt ve şeker enzimleri içeren ilk vücut losyonları da piyasaya sürüldü. Ard arda gerçekleşen büyümeler ve yeni ürünlerin piyasaya sürülmesiyle Amerika’da 4000’ den fazla mağazada satılmaya başlandı. . Aynı zamanlarda online satış web sitesinin açılmasıyla ürünler ülke dışında da satışa sunulmaya başlandı. 2002 ve 2003’te ise oldukça popüler hale gelen Bebek Arı Serisi’nin yanı sıra diş macunu ve şampuan gibi ürünler de piyasaya sürüldü. Marka gittikçe diğer ülkelerde de satılmaya başladı. 2011 yılında Türkiye’ de ilk olarak satışa sunuldu.

Türkiye’de de satış grafiği gün geçtikçe ilerleyen, en çok tercih edilen markalar arasındadır.

Burt’s Bees doğaya saygılı bir doğal kişisel bakım ürünleri markasıdır. Biz insanların ve çevrenin iyiliği için formüle edilen doğaya saygılı, doğal ürünler üretiyor. Bütün ürünleri balmumu, botanik ve temel yağlar, bitkiler, çiçekler ve mineraller gibi doğadan gelen en iyi içerikler kullanılarak formüle edilmektedir.

Nemlendirici etkili, çatlaklara, cilt kuruluğuna, yüz ve vücut bakımı ürünü, el ve ayak bakım ürünleri, çeşitli özlerden oluşan dudak balmları, arı sütü içeren tonik, temizleyici ürünler, duş jelleri, temizleyici peelingler ve bebek bakımı için bakım ürünleri ile birçok Burt’s Bees ürününe sitemizden ulaşabilirsiniz.

 


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.