5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Clinique 7 Day Scrub Arındırıcı Peeling 100 ml

Marka
Ürün Kodu : 4468

  Tükendi!  

Clinique 7 Day Scrub Arındırıcı Peeling 100 ml
Pürüzleri arındırmak ve ince çizgileri azaltmak için uygulanan peelingtir. Nemlendirici etkisi ile cildi kurutmadan temizlemek için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Pürüzleri arındırmak ve ince çizgileri azaltmak için uygulanan peelingtir. Nemlendirici etkisi ile cildi kurutmadan temizlemek için uygulanabilir. Her cilt tipi için uygun bir üründür. İnce çizgileri yumuşatmak ve pürüzsüz bir etki için kullanılabilir. Yuvarlak granüllü kremsi özelliği ile cildi nazikçe temizlemek ve arındırmak için Clinique 7 Day Scrub Arındırıcı Peeling uygulanabilir. Makyaj uygulamasının daha rahat ve kalıcı olması için uygundur. Su bazlı formüle sahip olduğu için temizliği kolaydır.

Ürün Avantajları

Cilt temizliği cildin bakımı ve sağlığı için çok önemlidir. Temizlenen cilt çevresel etkilerin neden olduğu hasarları önlemek ve daha sağlıklı bir cilde kavuşturmak için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Makyajdan arındırılmış cilde masaj yaparak uygulayınız. Uygulama yaparken göz çevresine temas etmemesine özen gösteriniz. Cilt temizliğini kolaylaştırmak için Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush kullanabilirsiniz.

Etki AlanıTemizleme ve arındırma
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçCiltteki kiri temizlemek ve ince çizgileri hafifletmek
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER