5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Clinique All About Eyes 15 ml

Marka
Ürün Kodu : 4471

  Tükendi!  

Clinique All About Eyes 15 ml - Göz Çevresi Kremi


Zengin nem özelliği ile göz çevresindeki koyu halkaları, morlukları ve ince çizgilerin hafiflemesi için uygulanan bakım kremi

Cilt Tipi


Tüm ciltler

Ürün Özellikleri


Zengin nem özelliği ile göz çevresindeki koyu halkaları, morlukları ve ince çizgilerin hafiflemesi için uygulanan bakım kremidir. Çevresel etkilere karşı korumak ve nemlendirmek için uygulanabilir. Göz aydınlatıcı bitki özleri ve anti-irritanlar ile anti-oksidanlar şişkinliğe neden olabilecek dış etkilere karşı korumak için kullanılabilir. İçeriğinde bulunan sodyum hiyalüronat nemi cilde hapsederek uzun süre nemli kalması için uygulanabilir. Bariyer koruyucu lipitlerinin birleşimi ile göz çevresindeki nem kaybını engellemek ve yoğun nem sağlamak için kullanılabilir.

Ürün Avantajları


Stres, yorgunluk, uykusuzluk, yanlış ürün kullanımı ve çevresel etkiler göz çevresinde kuruluğa, morluklara, kırışıklılara ve torbalanmalara yol açabilir.

Ürün Kullanımı


Göz çevrenize nazikçe dairesel masaj hareketleri ile uygulayınız. BB krem için Clinique Age Defense BB Cream 04 Spf 30 Antı-Age 40 ml kullanabilirsiniz.

Etki AlanıTorbalanma ve kırışıklık
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçGöz çevresinde oluşan morluklar, torbalanmalar ve kırışıklıklar için bakım
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER