5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Clinique Superdefense CC Cream Spf 30 40 ml - Pürüzlerin Kapanması

Marka
Ürün Kodu : 4660

  Tükendi!  

Clinique Superdefense CC Cream Spf 30 40 ml - Pürüzlerin Kapanması İçin Krem

Nemlendirici ve güneş koruyucu özelliği ile cildi güneşin zararlarına karşı korumak ve çevresel etkilerin neden olacağı olumsuz etkilerden korumak için uygulanan göz çevresi kremi

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Cildin nemlenmesi, çevresel etkilere karşı korunması ve içeriğinde bulunan özel optikler ile ciltte görülen solukluk ve donukluğu gidererek cildin doğal ışıltısını yansıtmak için uygulanan bakım kremidir. İçeriğindeki UVA/UVB koruyucusu ve antioksidanlar yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı cildi korumak için kullanılabilir. Ciltteki kusurların kapanması, doğal görünmesi ve oluşabilecek hasarlara karşı korumak için uygulanabilir. Yağ içermeyen özelliği ile tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Ürün Avantajları

Yüksek güneş koruması ile güneşin neden olacağı kuruluğa, tahrişe ve kırışıklıklara karşı korumak için uygulanabilir. Clinique Superdefense CC Cream Spf30 cildi hem nemlendirmek ve pürüzleri kapatmak için ideal bir ürün olabilir. Yağsız özelliği ile hem uzun süre kalıcı hem de kolay uygulanır.

Ürün Kullanımı

Göz çevresi hariç fondöten üzerine ya da altına uygulanabilir. Hafif kapatıcı özelliği olduğu için fondöten yerine de kullanabilirsiniz. BB krem için Clinique Age Defense BB Cream 04 Spf 30 Antı-Age 40 ml kullanabilirsiniz.

Etki AlanıKapatıcı ve koruma
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçCildi güneşten koruma ve ciltteki kusurları kapatma
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER