Colorescience Ürünleri

Colorescience Ürünleri


Colorescience markası saf mineralli formülü ile kolaylıkla kullanılabilen lüks mineral makyaj markasıdır. Yüksek performanslı aynı zamanda kaliteli içeriklerin birleşmesiyle oluşturulmuştur. İçeriğinde peptidler, antioksidanlar, vitaminler, çinko oksit ve titanyum dioksit gibi içeriklerle mükemmel renklerin harmanlanmasıyla elde edilmiş makyaj ürünleridir.

 Colorescience cilt sağlığınızı tehlikeye atacak herhangi bir madde veya cilt hastalıklarının şiddetlenmesine neden olabilecek ağır kimyasal madde, alkol, parfüm gibi maddeler içermez. Saf mineral içerikli yapıya sahip makyaj ürünleri sağlıklı, pürüzsüz bir görünüm sağlar. Colorescience markası yüz, göz, dudak ve yanaklar için geniş ürün yelpazesine sahiptir.

 Colorescience markası Core Four sistemi ile prime, correct, set ve protect kategorilerinden oluşur. Prime, çeşitli özel kapatıcılar, cilt üzerinde oluşan yaşlanma izlerini kapatıcı, ton farklarının düzenleyici ve güneşten koruyucu özellikte ürünler içerir. Correct yüksek pigmentli mineral içerikli krem ve sıkıştırılmış fondötenler ile cilt tonun ve renk eşitsizliklerinin görünümünü azaltmak için ürünler içerir. Set, makyajı ve güneş koruyucuyu gün boyunca sabitleyici ürünler içerir. Son olarak da protect ile güneş hasarları, yaşlanma belirtileri ve güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyucu özellikli ürünlerden oluşur. Colorescience markası ile saf mineralli makyaj sayesinde cildiniz genç, canlı ve ışıltılı bir görünüm alır.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.