Coppertone Ürünleri

Coppertone

 Güneş cildin dış tabakasını etkileyerek cilt lekelerine, kuruluğa, kırışıklığa ve yanıklara neden olur. Kırışıklıkların yanı sıra erken yaşlanma belirtilerine de neden olabilir. UV ışınlarına karşı cildimizi korumak için Coppertone ürünleri tercih edilebilir. Bünyesinde korumanın yanı sıra bronzlaştırıcı ürünleri de bulunmaktadır.

 Coppertone ürünleri erken yaşlanma riskinin ve lekelenmenin önüne geçmek için uygulanan ürünlerdir. İçeriğindeki antioksidan karışımı cilt yaşlanmasına neden olabilecek serbest radikallere karşı koruyucu bir ürün olan Coppertone Sunscreen Lotion High Cildi koruyarak yaşlanma geciktirici etki vermek için uygulanmaktadır. Gözeneklerin tıkanmasına neden olmaz. Güneşin etkisiyle ortaya çıkan gözle görünür yaşlanma belirtilerini, günlük yaşantıdaki çevresel etkileri ve serbest radikalleri durdurma için uygulanan Coppertone Forte Plus güneşin zararlı etkilerine karşı cildin korunmasını güçlendirmek, cildi yumuşatmak ve ipeksi bir his vermek için kullanılabilir.

 Kinerase ürünlerinde ultraviyole B ışınlarına karşı korunmanıza ve güneşe güvenle çıkabilmenizi sağlayan Octocrylene maddesi içerir. 50 faktör değeri ile kullananlara güven verebilir.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.