5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Cosmed Sun Essential Spf50 DD Cream 40 ml - Light

Marka
Ürün Kodu : 3347

  Tükendi!  

Cosmed Sun Essential Spf50+ DD Cream 40 ml - Yüksek Güneş Korumalı

Tüm ciltlerin kullanımına uygun yüksek korumalı ve cilt tonu düzenleyici DD kremdir. İçerdiği renk pigmentleri ile cilt kusurlarını kapatmak için kullanılır.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Tüm cilt tipleri için yüksek korumalı DD krem içeriğindeki UVA/UVB’den koruyucu özelliğe sahip filtreler sayesinde güneşin ve floresan gibi UV yayıcı etmenlerin zararlı etkisinden cildi etkin bir şekilde korurken güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkisine karşı hücre DNS’sının korunumuna ve cilt hücrelerinin güneş yanığından etkilenmesini önlemek için kullanılır.

Ürün Avantajları

Aloe Vera ve Calendula yağı güneşin etkisi ile hassaslaşan yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine Allantoin ile güçlendirilmiş formül ise UV ışınlarının neden olduğu serbest radikal oluşumunun potansiyel zararlarından cildin korunması için uygulanmaktadır. Cosmed Sun içerdiği renk pigmentleri ile cilt tonunun eşitlenmesi ve kusurların kapatılması için kullanılır. 

Ürün Kullanımı

Güneşe çıkmadan 30 dakika önceden cilde eşit miktarda dağıtarak hafif masajla uygulama yapınız. Sabahları uygulayınız. Farklı bir güneş koruması için Cosmed Sun Essential SPF 50 75 ml kullanabilirsiniz.

Etki Alanı Koruma
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Güneş korumasıyla birlikte kusurların kapanması
Kullanım Süresi 12 Ay
Mağazaya Eklenme Tarihi 12.04.2016


POPÜLER ÜRÜNLER