Cumlaude Lab Ürünleri

Cumlaude Lab Ürünleri

1935 yılında İspanya’ da bir kimya profesörüDomenico Ganassini Di Camerati tarafından kurulan Ganassini Grup ile başlangıçta ilaç sektöründe faaliyet göstermiş bir markadır. 1972 senesinde kozmetik sektörüne yönelmiştir. Daha sonra medikal ve kozmetiğin bir bütün olarak düşünülmesi fikrinden yola çıkarak Dermokozmetik ürünlere imza atmıştır.

Cumluade Lab markasının ürünleri insan sağlığına zarar verecek herhangi bir madde içermez. Ürünler komodejenik değildir ve içeriğinde paraben ya da parfüm değerlerine yer verilmemektedir.Cumlaude Lab markası kullanıcılarına sağlıklı bir güzellik sunmaktadır. İçeriği tamamen doğal bitki özlerinden üretilmektedir.  Kimyasal içerikli ürünler uzun vade de cilt yapısına zarar vererek cilt problemlerine neden olabilir. Cumlaude Lab ürünleri ile insan sağlığını ön planda tutar. Ürünlerin içeriğinde insan sağlığına zarar verecek kimyasal içerikli maddeler bulunmaz. Cilt temizleyici, nemlendirici, kırışıklık giderici, akne şikayetleri gibi cilt üzerinde karşılaşabileceğimiz tüm problemlere çözümler geliştirmektedir. Alanında uzman kişilerin büyük çabaları sonucunda üretilen Cumlaude Lab ürünleri ile aradığınız bakımı sizlere sunar.

Yaşlanma belirtileri, kırışıklık, çizgi ve minik çizgilerinin yüz üzerinde oluşturduğu hasarları onarmak için formüle edilmiş anti aging etkili bakım ürünleriyle cildinizi canlandırır ve tazeler. Düzenli olarak cilt bakımınızı sağlamak için cilt tipinize göre nemlendirici krem ve bakım serumları kullanmanız idealdir. Cumlaude Lab güneş koruyucu ürünleri ile de cildinizi güneşin zararlı etkilerinden, Uva ve Uvb ışınlarından korumak ve güneşin yakıcı etkisinden kaynaklanan nem kaybını önlemek için cildin nem ihtiyacını karşılayacak bakım ürünleri ile yaz boyunca cildinizin hasarsız, canlı bakımlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Temizleyici ürünleri ile hassas ciltlerde dahi reaksiyona neden olmadan, içeriğindeki antioksidan ve antiaging etki ile cildinizi derinlemesine temizler cildinize mükemmel bir bakım sağlar. Cildin pH dengesine uyumlu ve nem dengesini bozmadan cildi çevresel etkenlerin neden olduğu kirlerden arındırır.

Cumlaude Lab markası sizi güzelleştirirken cildinizin sağlığı bozmaz, kaliteli, doğal içeriklerin birleştirilmesiyle elde edilmiş bakım serileriyle her türlü cilt problemiyle başa çıkmanız için geliştirilmiş mükemmel bir markadır.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.