5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Curaprox CS 5460 Diş Fırçası Cps Prime 07 Arayüz Fırçası

Marka
Ürün Kodu : 15478

  Tükendi!  

Curaprox CS 5460 Diş Fırçası Cps Prime 07 Arayüz Diş Fırçası


Fırça üzerinde 5460 adet ultra yumuşak özel patentli kıla sahip diş ve ara yüz fırçasıdır. Ağızda ulaşılması en zor bölgelere kadar ulaşabilecek, kompakt yapıya sahiptir. Yuvarlatılmış uçlu fırça kılları ile diş ve diş etlerine zarar vermeden temizlemek için kullanılır.

Ürün Özellikleri


İnce tel özlü, boşluk doldurucu CURAPROX CPS fırçaları ile diş arası sağlığı için geliştirilmiştir. Yüksek temizleme verimi ile diş aralarını ince yapısıyla detaylı temizlemek için idealdir. Yumuşak fırça yapısıyla ve ara yüz fırçasıyla daha temiz ve beyaz dişler için bakım sunar.

Ürün Avantajları


5460 adet ince ve ultra yumuşak fırça yapısıyla diş ve diş aralarında biriken kalıntıları ve kalıntılar sonucu oluşan etkileri önlemek için kullanıma uygundur. Fırça kıllarının ince ve yapısı ile diş aralarına kolayca ulaşır ve temizler. Yuvarlatılmış uçlu kılları ile dişlere ve diş etlerinde hasara neden olmadan nazikçe temizlemek için kullanılabilir.

Ürün Kullanımınbsp;nbsp;


Günde iki kere sabah ve akşam diş fırçasına bir miktar diş macunuyla birlikte uygulanır. Ara yüz fırçasını ise kalıntıların olduğu bölgelere ve diş aralarına uygulayınız. Ara yüz temizliği ihtiyaca göre uygulanabilir. Ürün ile birlikte Curaprox Curasept ADS 712 Diş Macunu 75 ml kullanılabilir.
nbsp;


Etki Alanı Diş Temizliği
Sonuç Diş ve diş etlerindeki ulaşılması zor noktalara ulaşarak temizlemesi
Kullanım Süresi -


POPÜLER ÜRÜNLER