Daylong Ürünleri

Daylong Ürünleri


 Daylong markası İsviçre’ de üretilen Galderma tarafından geliştirilmiş, lipozomal formülasyonu sayesinde uzun saatler cilt üzerindeki etkisini koruyabilen dayanıklı, kaliteli güneş bakım ürünleri üreten bir markadır. Daylong markasının ürünleri bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur.
 Yaz ve kış aylarında güneşin, temiz havanın tadını çıkarırken çıplak gözle göremeyeceğimiz detaylar olabiliyor. Siz güneşin tadını çıkarırken Daylong cildinizi UVA ve UVB ve kızılötesi ışınlarının cilt üzerinde olumsuz etkiler bırakmaması için çalışır. Marka her cilt tipi için, her cildin ihtiyacına yönelik ve farklı hava koşullarına göre özel olarak yüksek kaliteli ürünler geliştirmiştir. Daylong gelişmiş filtrelerin kombinasyonu ve yenilikçi formülleri ile uzun vadeli cilt bakımı için etkili koruma sağlar. Ürünler hafif, parfümsüz, cilt tarafından kolayca emilen ve cilt üzerinde rahatsız edici yağlı bir his bırakmayan yapıda ideal bakım ürünleridir.
 Özellikle, bebeklerin ve çocukların cildi çok hassastır. Bebek ve çocuk cildi için etkili, güçlü aynı zamanda cildine zarar vermeden koruyacak hassas bir korumaya ihtiyaçları vardır. Bebeklerde ve çocuklarda cilt tabakaları tam anlamıyla gelişmemiştir. Bu nedenle güneş kremi sürdüğünüzde dahi aşırı yoğun güneşe maruz bırakılmamalı ve gölgedeyken bile güneş kremiyle korunmalıdır. Daylong tarafından çocuklar için geliştirilmiş ürünler cildi besleyici içeriğe sahip ve oldukça etkili yüksek koruma kalkanlarıyla donatılmış ürünlerdir.

 Güneş kremi kullanırken doğru miktar kullanımı son derece önemlidir. İstenilen güneş korumasının yeterli düzeyde sağlanması için doğru miktarda krem uygulanmalıdır. Daylong doğru miktarda uygulanmasını sağlamak için krem dağıtıcı sunmaktadır.
Güneşe maruz kalan cildin, güneş sonrası bakım yapılarak hızlı bir şekilde rahatlatılması gerekir. Cilt güneşin altında aşırı ısınır, gerilir. Bu nedenle güneşlenme sonrası, duştan sonra cilt beslenmeli, nemlendirilmeli ve ferahlatılmalıdır. Daylong güneş sonrası bakım ürünleriyle cildi rahatlatmak, cilt yaşlanmasını önlemek için yenilikçi formülüyle cilde eşsiz bakım sunar. Cilt üzerinde leke bırakmayan, hafif formülüyle cildi kısa sürede rahatlatır ve ayrıcalıklı bakım sunar.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.