5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Dead Sea Spa Magik Delicate Boosting Mask - Yüz Maskesi

Ürün Kodu : 10162
Barkod: 5018365019549
%20
352,00 TL 281,60 TL


Ücretsiz Kargo
Tükenmek Üzere

Dead Sea Spa Magik Delicate Boosting Mask - Canlandırıcı Maske

Cİldi güçlendirmek, nemlendirmek ve canlılık kazandırmak için kullanılan bir cilt maskesidir.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Dead sea çamuru içerir.Beyaz renkte bir maskedir, kolayca temizlenir.Beslemek, canlandırmak ve dirilik kazandırmak için kullanıma uygundur. Hassas bir şekilde cilde temizleme yapar, kir ve artıklardan arındırmak için idealdir.Özellikle kuru, hassas ve olgun ciltlerin kullanımına uygundur.

Ürün Avantajları

Cilde canlılık, sağlıklı doğal bir ışıltı verir. Cildin dokusunu güzelleştirme ve nemlendirme için kullanılabilir.nbsp;

Ürün Kullanımı

Cildi temizleyip kuruladıktan sonra bütün yüze ve boyuna sürün. 10-15 dakika beklettikten sonra ıslak süngerle veya ılık suyla iyice durulayın.

Ürün Bileşimi

Dead Sea Mineralleri : Magnezyum, Potasyum, Kalsiyum, Sodyum (Bromit, Klorit ve Sülfat olarak) içermektedir. Saf su, İzopropil Miristat, Propilen Glikol,Gliserin, Dead Sea Çamuru (Maris Limus ), Setil Alkol, Gliseril Stearat, Petrolatum, Mineral yağı(Parafinum Liguidum ), Squalane, CL 77891 (Titanium Dioxyde), Peg- l0 Stearat, Aromatik Yağlar : Salvio Sclarea (Clary-Sage Yağı), Anthemis NobiIis (Chamomile - papatyaYağı), Pinus PaIustris (Çam Yağı), Coriandrum Sativum (Coriander Yağı ), Santalum Albüm (Sandal ağacı Yağı), Lavandula Angustifolia, Lavanta Yağı, Mentha Piperita (Nane Yağı), Rosa Centifolia (Gül Yağı), Geranium Maculatum Yağı, Citrus Vulgaris (Petit Grain Yağı), Fenotip, Sobitan Tristeara, Allantoin , Parfüm, 2-Bromo, 2-Nitropropan-1,3 -Diol

Etki Alanı Canlandırma
Cilt Tipi Tüm Ciltler
Sonuç Sağlıklı, ışıltılı bir görünüm
Kullanım Süresi 24 Aynbsp;
Mağazaya Eklenme Tarihi 26.10.2015