5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Dead Sea Spa Magik Fresh'n White Travel Kit 15ml Fırça Hediyeli

Ürün Kodu : 15161
Barkod: 5018365009687
%20
154,90 TL 123,92 TLDead Sea Spa Magik Fresh'n White Travel Kit 15ml Fırça Hediyeli (150 kullanımlık) - Ağız ve Diş Yıkama Sıvısı

Daha temiz bir nefes ve daha beyaz dişler için ağız yıkama sıvısıdır. Diş ve ağız bakımını için kullanılabilir, hem ferah nefes hem de beyaz dişlere kavuşmanız için kullanıma uygundur.

Ürün Özellikleri

Normal diş macunu ve ağız temizliği ürünlerine doğal bir alternatif diş ve ağız yıkama ürünüdür. Diş fırçasına veya yarım bardak suya birkaç damla damlatılarak, derin temizlik elde eder, nefesinizin daha temiz kokmasını sağlayabilir, ağzınıza ferahlık katar ve dişlerinizin temizlenmesi için ideal bir sıvıdır.

Ürün Avantajları

nbsp;Diş macununa doğal alternatif olarak kullanılabilir. Diş beyazlatıcıdır. Anti-septik gargaradır. Ağız ferahlatıcı ve koku gidericidir.

Ürün Kullanımı

Yarım bardak suyla birkaç damla damlatın, sonra normal şekilde dişlerinizi fırçalayın. Günde en az iki kez düzenli olarak uygulayınız. Parmağınıza 2 damla damlatarak direkt dişleriniz üzerine de tatbik edelirsiniz.

Ürün Bileşimi

Sorbitol, Sodium Cocoyl Sulfate(1), Pentasodium Triphosphate, Harmonised Water (TM)* (Aqua, Maris Sal),Sodium Saccharine, Sodium Monofluorophosphate, Xanthan Gum, Flavour Peppermint (Mentha Piperita), Propylene Glycol (food grade), Citric Acid, Potassium Sorbate, Triclosan, FDC Blue#1 (CI 42090).Source: (1)Coconut Oil.

Etki Alanı Temizleme
Sonuç Nefesi ferahlatma, ağız ve dişleri temizleme
Kullanım Süresi 18 Aynbsp;
Mağazaya Eklenme Tarihi 26.10.2015