%10

Dermoskin N Balsam Tırnak Kremi 10 gr

Tırnakları güçlendirmek, sağlıklı ve bakımlı tırnakların olması için uygulanan kırılmalarına karşı besleyici krem

Ürün Kodu :4284
Barkodu :8697796000073
Fiyatı:
49,50TL
İndirimli:
44,55TL
%10
Havale Fiyatı: 42,77 TL
Kazancınız: 4,95 TL
ParaPuan: 188.77
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Dermoskin N Balsam Tırnak Kremi 10 gr - Tırnak Kırılmaları İçin Balsam

  Tırnakları güçlendirmek, sağlıklı ve bakımlı tırnakların olması için uygulanan kırılmalarına karşı besleyici krem

  Cilt Tipi

  Tüm ciltler

  Ürün Özellikleri

  Tırnak yüzeyinde oluşan ince çizgilerin, beyaz lekelerin hafiflemesi, azalan tırnak büyümesi, çatlamış ve incelmiş tırnakları güçlendirmek için uygulanabilir. Nem dengesini düzenleyerek tırnaklara elastikiyet ve parlaklık kazandırmak için uygulanabilir. Tırnak üzerinde bariyer oluşturarak etkin kimyasallardan (temizleme ve yıkama malzemeleri v.s) korumak için uygulanabilir. Tırnak yapısında oluşan bozukluklar görsel olduğu kadar sağlık açısından da büyük problemlere sebep olur. Beslenme bozuklukları (özellikle protein eksikliği), aşırı suya veya kimyasallara maruz kalmak, tırnağın nem dengesinin bozulmasına, kırılma, matlaşma veya ayrışmaya neden olur.

  Tırnak Bozuklukları

  Tırnaklardaki Beyaz Lekeler

  Tırnak keratinindeki beyaz lekelerin nedeni; hava kabarcıkları, tırnakların keratinizasyonu sırasında lunula bölgesindeki bozukluklar, aynı dönemde oluşan mantar hastalıkları ve tırnak plakasının zedelenmesidir.

  Yumuşak Tırnaklar

  Tırnaklardaki kırılma, matlaşma veya ayrışma, uygun olmayan işlemlerin uygulanması, aşırı uzatma, kötü beslenme ve özellikle de insan organizmasındaki protein eksikliğidir. Bazı temizlik ve yıkama malzemelerinde ve tırnak cila çıkarıcılarında görüldüğü gibi, agresif çözücü ve tensidler, tırnaktaki protein materyalini ve yağını alıp onları kırılgan hale getirebilir. Buna engel olmak için, Dermoskin tarafından geliştirilen Nail-Balsam, tırnağı ve matriks bölgesini korur, besler ve canlandırır.

  Ürün Avantajları

  Önemli etken maddeler ve taşıyıcıları içeren NAİL BALSAM tırnağa yoğun nem verir ve tırnak yapısını güçlendirmek için uygulanabilir. Aşırı su kaybının neden olduğu gevrek tırnakların doğal sertleşmesini sağlar. Problemli tırnaklar dışında orta yaşın üzerinde düzenli kullanılması önemlidir çünkü ilerleyen yıllarla birlikte, tırnak incelir ve zedelenmesi kolaylaşır..

  Ürün Kullanımı

  Tırnaklarınıza sürünüz.

  Etki Alanı Tırnakları güçlendirme
  Cilt Tipi Tüm ciltler
  Sonuç Kırılgan ve yumuşak tırnakları güçlendirme ve koruma
  Kullanım Süresi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.