Dr.Murad Ürünleri

Dr Murad Ürünleri


Dr Howard Murad cildin elastikiyetini ve sağlıklı görünümünü kaybetmesini, su kaybı prensibiyle açıklamaktadır. Dr Murad’ ın teorisine göre cildi, bakım ürünleriyle nemlendiriciler ve yoğun bakım ürünleriyle ciltteki su kaybını minimize ederek kırışıklık, yaşlılık lekeleri ve derin çizgi belirtilerini yavaşlatmak hatta olayı tersini çevirmenin mümkün olduğunu ileri sürmektedir. Amerika’ da cilt bakım ürünleri arasında en çok satan markalar arasında yer alan Dr Murad ürünleri Amerika dışında 25’ i aşkın ülkede de satışa sunulan bir markadır.
 Dr. Murad vücudun içinden ve dışından uygulanan programlarla cildi ve cilt dokusunu sağlıklı bakımlı bir görünüm kazanacağını bunun içinde besin takviyeleri ve bakım ürünlerinin birlikte kullanılmasını önermektedir.
Dr. Murad cilt bakım ürünlerini temizleme, onarma ve nemlendirme olarak üç ayrı kategoride değerlendirmektedir. Cilt bakımını sağlamak için bakım ürünleri kullanılmadan önce cilt tipine uygun temizleyicilerle cilt temizlenmelidir. Ardından cilt şikayetine göre onarıcı bakım serumları ile desteklenerek ardından cilt yapısına uygun nemlendirici ürünler ile cildin kaybettiği, ihtiyacı olan nem dengesi sağlanmalıdır. Farklı cilt sorunları ve farklı cilt tipleri için Dr Murad markasının her cilt sorunu ve cilt tipine uygun ürünlerinin yer aldığı ürün kategorilerinden seçim yapabilirsiniz.

 Environmental Shield serisinde cilt lekeleri ve ton farklılıklarına karşı bakım ürünleri ile lekeli ciltlere istediği pürüzsüzleştirici onarıcı bakımı sunar. Resurgence Serisinde yaşlanma belirtilerinin neden olduğu kırışıklık ve sarkma problemlerine karşı savaşır ve kuru ciltlerin ideal neme ulaşmasında etkili bakım sağlar. Yapılan araştırmalarda Dr Murad ürünlerinin kırışıklık görünümünde %90 azalma sağladığını, %93 oranında cildi sıkılaştırdığı ve %97 oranında nem oranını arttırdığı kanıtlanmıştır. Age Reform Serisi ile cilde anti-aging etkisi ile derin kırışıklık karşı yoğun bakım sağlar. Redness Therapy Serisi ile kızarık ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Serinin içerisinde hassas cildi güçlendirici Goji Berry bitkisi içermektedir. Hassas cildin reaksiyonlarını önlemek için ve bakım sağlamak için idealdir.

 Vitalic Serisi nar özü içeren mat ve yorgun görünümlü karma ciltler için tasarlanmış mükemmel bir seridir. Blemish Control Serisi yağlı ve sivilceli cildi dengeleyip cildi ideal görünüme kavuşturmayı hedefleyen bakım serisidir. Göz çevresi bakım serisi göz çevresinde oluşan problemlere karşı geliştirilen bir seridir.

 Hybrids Serisi makyaj bazı serisidir. Pürüzsüz ve sıkı bir vücut için ideal ürünler içerir. Body Care Serisi çatlak ve selilüt problemleriyle savaşan görünümü pürüzsüzleştirmek, elastikiyeti arttırmak için geliştirilmiş bakım serisidir. Etkililiği klinik çalışmlarla kanıtlanmıştır.

 Age-Proof Suncare Serisi güneş bakım serisidir. Güneş ışınlarının zararı etkilerini önleyerek cildin zarar görmesini engellemek için idealdir. Dr Murad ürünleri tüm, cilt ve vücut problemleriyle savaşır ve cildi pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için geliştirilmiş mükemmel bir markadır.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.