5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Ducray Dexyane Creme Emolliente 200ml - Kaşıntıya Karşı Krem

Marka:
Ürün Kodu : 4944
Barkod: 3282770203943

  Tükendi!  

Ducray Dexyane Creme Emolliente 200ml - Kaşıntıya Karşı Krem

Kuruluk nedeniyle oluşan kaşıntıya ve tahrişe karşı nemlendirici bakım ürünüdür. Kuruluğun neden olduğu rahatsız edici gerginlik, kaşıntı gibi reaksiyonları yatıştırmayı hedefler.

Cilt Tipi

Atopik Ciltler

Ürün Özellikleri

Ducray Dexyane Creme, nemlendirici özelliğiyle cildin ihtiyacı olan nemi geri kazandırmak, beslemek ve onarmak için bakım sunar. Ciltte rahatsız edici yapışkan bir hisse sebebiyet vermez. Kurumuş, tahriş olmuş atopik cilt reaksiyonlarını yatıştırmak ve hafifletmek için çalışır.

Ürün Avantajları

Cildi pürüzsüz, sağlıklı ve yumuşak bir doku sağlamak için uygulanabilir. Cilt üzerinde rahatsız edici etkiye neden olmaz. Cildin tahriş olmuş, hasarlı dokusunu yapılandırmak için uygulanabilir. Cildi rahatlatarak, pürüzsüz bir görünüm sağlamak için bakım sunar.

Ürün Kullanımı

Günde 1-2 kez, tüm vücut üzerinde, temiz cilde masaj eşliğinde uygulayınız. Kaşıntıya karşı bakım kremi ile Ducray Dexyane Gel 400ml - Kuru Ciltler İçin Temizleme Jeli kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

Water (Aqua), Glycerın, Mıneral Oıl (Paraffınum Lıquıdum), Glyceryl Stearate, Peg-12, Butyrospermum Parkıı (Shea) Butter, Butyrospermum Parkıı Butter), Mıcrocrystallıne Wax (Cera Mıcrocrıstallına), Cyclopentasıloxane, Palmıtıc Acıd, Stearıc Acıd, Propylene Glycol, 10-Hydroxydecenoıc Acıd, Bht, Chlorphenesın, Cyclohexasıloxane, Dısodıum Edta, O-Cymen-5-Ol, Paraffın, Phenoxyethanol, Trıethanolamıne
Etki Alanı Cildi Yatıştırması
Cilt Tipi Atopik Ciltler
Sonuç Ciltte aşırı kuruluktan kaynaklanan kaşıntı, gerginlik hissi gibi rahatsız edici etkileri yatıştırması ve cildi nemlendirerek, sakinleştirmesi

POPÜLER ÜRÜNLER