5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Ducray Melascreen Photo-Aging Global Serum 30 ml - Leke Karşıtı

Marka
Ürün Kodu : 15489

  Tükendi!  

Ducray Melascreen Photo-Aging Global Serum 30 ml - Leke Karşıtı Serum

Güneşin neden olduğu yaşlanma belirtilerine ve cilt lekelerine karşı bakım serumudur. Lokal cilt lekeleri, sıkılık kaybı, aşırı güneşte kalan ciltlerde oluşan erken cilt yaşlanmasına gibi durumlarda uygulanabilir.

Cilt Tipi

Lekeli Ciltler

Ürün Özellikleri

Ducray serum, cildin melanin sentezini azaltmak ve koyu renk cilt lekelerinin oluşumuna karşı bakım ürünüdür. Cildi serbest radikallerin neden olduğu hasarlardan korumak ve cildi epidermal ölü hücrelerden temizlemesi için savaşır.

Ürün Avantajları

Koruyucu bir nem tabakası oluşturarak, cildin dolgunluğunu geri kazandırmak için uygulanabilir.nbsp;Güneş kaynaklı yaşlanma belirtileri ve cilt lekelerine karşı bakım oluşturmak, cildi nemlendirmek ve zengin içeriği ile beslemek için bakım oluşturabilir.

Ürün Kullanımı

Sabah ve akşam yüz ve dekolte bölgenize bir miktar kremi nazikçe uygulayınız. Ürün ilenbsp;Ducray Melascreen Photo-Aging Night Cream birlikte kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Azelaic Acid, Dicaprylyl Ether, Glycolic Acid, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Nylon-12, Benzoic Acid, Butylene Glycol, Ceteareth-33, Disodium Edta, Fragrance, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Lecithin, Oligopeptide-68, Sclerotium Gum, Sodium Hyaluronate, Sodium Oleate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate.
Etki Alanı Lekelere Karşı
Cilt Tipi Lekeli Ciltler
Sonuç Güneşin neden olduğu koyu leke ve yaşlanma izlerini hafifletmesi
Kullanım Süresi 12 Ay
Mağazaya Eklenme Tarihi 27.04.2016


POPÜLER ÜRÜNLER