Embryolisse


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

1950 yılında doktorlar tarafından formüle edilen ve eczanelerde en çok satanlar listesine giren bir ürün Backstage yıldızı olursa..
Paris’ te bulunan Saint-Louis hastanesinde çalışan dermatolog Dr. Tricot Lait-Creme Concentre’yi formüle etmiştir. 1950’den günümüze kadar kült ürün olarak adlandırılmıştır. Tüm dünyada milyonlarca adet satılan bu ürün ile birlikte Embryolisse yüksek toleranslı cilt bakım serisi geliştirmiştir. Markanın amacı cilde ihtiyacı olduğu bakımı sunarak güzel ve sağlıklı görünmesini sağlamaktır. Ürünleri içerisinde doğal içeriklerden oluşan formüller bulunur. Temel yağ asitleri, doğal bal mumu, aloe vera, shea yağı, soya proteinleri ve vitaminlerdir. Bu ürünler cildin tüm ihtiyacını karşılarken genç, sağlıklı ve bakımlı görünmesi için çalışır. İyi beslenmiş, nemlenmiş ve pürüzsüzleşmiş cilt için ideal ürünlerdir. Kuru ve hassas ciltler için bile uygundur. Cildi tahriş edecek gereksiz içerikler kullanılmadığı için istenilen bakımı ve güzelliği sağlıklı bir şekilde verir. Embryolisse bitkisel özlerden oluşan doğal içeriklere sahiptir.

Tüm Cilt İhtiyaçlarını Karşılayan Seri

Embryolisse ürünleri cildin pürüzsüz ve yenilenmiş görünmesi için uygulanır. Nemlendirici, temizleyici, onarıcı ve anti-aging ürünleri ile her cilt tipinin ihtiyacına cevap vermektedir. Cildi olabildiği kadar sağlıklı hale getirmeyiş kendilerine amaç edinmişlerdir.

Makyaj Öncesi Seri

Artist Secret serisi makyaj öncesi cildi hazırlamak için kullanılır. Cilt tonunu eşitler ve pürüzsüzleştirir. Örneğin Smooth Radiant Complexion cilde ışıltı vermek ve makyaj hazırlamak için kullanılır. Radiant Eye Stick göz çevresine soğutucu etki sunar. BB ve CC kremler ise cilt tonunu eşitler ve cilt kusurlarını gizler. Cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak profesyonel bir makyaj için çalışır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.