5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Farmona Prestige Care Stem Cells Concentrate Day Night 15 ml

Marka
Ürün Kodu : 13120

  Tükendi!  

Farmona Prestige Care Stem Cells Concentrate Day Night 15 ml - Kök Hücre Serumu

Olgun ciltlerde görülen kırışıklık, sıkılık ve elastikiyet kaybı için kök hücre serumudur. Hücrelerin yenilenmesi, kırışıklıkların hafiflemesi, elastikiyetini arttırmak, gençleştirmede ve canlandırmak için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Tüm olgun ciltler

Ürün Özellikleri

Hücrelerin yenilenmesi, kırışıklıkların hafiflemesi, elastikiyetini arttırmak, gençleştirmede ve canlandırmak için uygulanabilir. Olgun ciltlerde elastikiyet kaybı, kırışıklık ve sıkılık kaybı görülebilir. Bu sorunları hafifletmek için cilt tipinize ve sorununuza uygun ürünler seçmeye özen gösteriniz. Bu tarz sorunlar ile belirli bir yaştan sonra tüm bireyler karşılaşmaktadır. Biraz olsun hafifletmek için cilt bakım ürünleri uygulanabilir. Farmona markası olgun ciltlerin kullanımına uygun birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

Ürün Avantajları

Cilt yaşlanmasının önüne geçmek bizim elimizdedir. Cilt çevresel etkilere maruz kaldığı için çabuk hasara uğrayarak kırışıklıklar görülebilir. Güneş, kuruluk, soğuk ve rüzgar ciltte kuruluğa, kire ve yağa neden olarak cildin zamanla yaşlanmasına neden olabilir. Bu sorunlara karşı korumak için cilt bakım ürünleri kullanabilirsiniz.

Ürün Kullanımı

Üründen 4 damla alınız. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerinize dairesel masaj hareketleri ile uygulama yapınız. Serumu buzdolabında muhafaza edilmelidir. Göz çevresi bakımı için Farmona Prestige Care Smoothing Eye Cream Spf15 15 ml kullanabilirsiniz.

Etki AlanıKırışıklık ve sıkılık kaybı
Cilt TipiTüm olgun ciltler
SonuçKırışıklık ve sıkılık kaybı yaşayan ciltler için bakım
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER