5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Farmona Sensitive Besleyici ve Yenileyici Vücut Balsamı 250 ml

Marka
Ürün Kodu : 13173

  Tükendi!  

Farmona Sensitive Eco Style Nemlendirici Vücut Balsamı 250 ml

Tüm ciltleri için uygun ve özellikle kuru ve pürüzlü ciltler için nemlendirici balsamdır. Cilde hızla nüfuz ederek zengin formülü cildini beslemek ve nemlendirmek için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Tüm ciltleri için uygun ve özellikle kuru ve pürüzlü ciltler için nemlendirici balsamdır. İçeriğinde yulaf özü, pirinç yağı ve seramid proteinleri içerir. Cilde hızla nüfuz ederek zengin formülü cildini beslemek ve nemlendirmek için uygulanabilir.nbsp;Cilde hızlı nüfus ederek cildini düzgünleşmesi ve sıkılık kazanması için uygulanabilir.nbsp;Cilde hızla nüfus ederek zengin formülü ile cildi nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için uygulanabilir.nbsp;Bakımlı olmak saçlara ve cildi krem sürmek değildir. Cilt kadar vücudunda bakıma ihtiyacı vardır. Bazı kadınlar sadece yaz aylarında vücut bakımlarını yaparlar. Aslında günlük bakımlar yapılar. Vücut kremleri, losyonları ve yağlar uygulanabilir. Farmona vücut bakımı için ürünleri bulunur.

Ürün Avantajları

Vücut bölgemiz görünmese bile günlük olarak vücut bakımı yapılmalıdır. Özellikle banyo sonrası kuruyan cildi nemlendirmek için nemlendirici kremler ve yağlar uygulanabilir. Kuru ve nemsiz vücut esnekliğini kaybederek sağlıksız görülebilir. Farmona Sensitive Eco Style Vücut Balsamı cildi nemlendirmekve korumak için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Vücudunuza masaj halinde günlük olarak kullanınız.

Etki AlanıKoruma ve nemlendirme
Cilt TipiTüm ciltler
SonuçKuru ve pürüzlü ciltleri nemlendirmeknbsp;
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER