Marka :
Ürün Kodu : 3401353695146
Barkod : 3401353695146

Filorga Neocica Cream 40ml

%15
1.599,00 TL 1.359,15 TLFilorga Neocica Cream 40ml

  • Neocica'nın nem giderici sıvısı, günlük saldırıların etkisini hafifletmek için en çok estetik prosedürlerden sonra kullanılan kremdir.
  • 50 aktif maddeden oluşan karmaşık bir zenginleştiriciyi birleştiren dokuyu tazeleyen bir bakımdır.
  • Geriye dönük olarak, tahriş hislerini daha sakin hale getirmek için uygulanabilir. Rhamnose, kollajen üretimini uyaran güçlü bir içeriktir.
  • Cildi nemlendirir.
  • İşlem görmüş ciltlere bakım yapar.

Kullanımı

Yazları güneşten kışın ise çatlamış dudak ve cilt üzerinde oluşan hasarlar için kullanınız. günde 3 ile 6 defa kullanabilirsiniz. Traş sonrası da kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Aqua, Zea Mays, Glycerin, Octyldodecanol, Sorbitol, Hydroxyethyl Urea, Sodium Polyacrylate, Cyclopentasiloxane, Caprylic Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Laminaria Ochroleuca, Sodium Methyl Lauryol Taurate, C13-14 Isoparaffin, Parfum, Laureth-7, Sucrose Palmitate, Artemia Extract, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Mimosa Tenuiflora Bark Extract, Methylparaben, Hexapeptide-10, Biosaccharide Gum-2, Disodium Edta, Allantoin, Aluminum Sucrose Octasulfate, Glyceryl Linoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Sweet Almond Oil, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Sodium Hyaluronate, Glucose, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Isobutylparaben, Sodium Phosphate, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Ascorbic Acid, Tocopherol, Sodium Acetate, Lysine, Arginine, Alanine, Histidine, Leucine, Valine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Deoxyadenosine, Cystine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Serine, Cobalamine, Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Ornithine, Glutamic Acid, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Glucosamine, Hydroxyproline, Coenzyme A, Glucoronic Acid, Sodium Flavin Adenine Dinucleotide, Sodium Nicotinamide Adenine Dinucleotide Phosphate, Sodium Uridine Triphosphate, Thiamine Diphosphate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, Pyridoxine, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavine, Tocopherol Phosphate..


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER