Marka :
Ürün Kodu : 3401528545740
Barkod : 3401528545740

Filorga Scrub-Mask 55ml

%15
2.099,00 TL 1.784,15 TLFilorga Scrub-Mask 55ml

Cilde peeling etkisi sağlayan cilt bakım maskesidir. Cilde parlaklık ve canlılık kazandırmak için uygulanabilir. Yüz derisinde ölü hücreler ve safsızlıklar biriktiğinde, cilt parlaklığını kaybeder, matlaşır ve cilt pürüzlü hale gelir. Güzelliğini yitirmesine neden olan dış etkenlerin (kirlilik, toz, tütün dumanı) saldırısına uğrayan ve boğulan tüm bu ciltler için maske cildi safsızlıklardan, ölü hücrelerden arındırmak için ilk olarak peeling olarak kullanılan 2'si 1 arada bir bakım sunar. Gözenekleri temzlemek için idealdir. İkincisi ise yeniden oksijenlenen yaşlanma karşıtı bir maske görevi görür .

Kullanımı

Maskeyi cilt tipine göre haftada 1 ile 3 kez uygulayın. Maskeyi göz çevresinden kaçınarak kuru cilde kalın bir tabaka halinde yayın. 1 dakika boyunca hafif dairesel hareketlerle masaj yapın. Oksijen aldığının bir işareti olarak kabarcıklar oluşur. Baloncuklar kaybolduktan sonra (yaklaşık 10 dakika), suyla durulayın.

Ürün İçeriği

Aqua (Water), Gluconolactone, Alcohol Denat, Propanediol, Sodium Hydroxide, Capryloyl Glycine, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Pentylene Glycol, Methyl Diisopropyl Propionamide, Glycolic Acid, Disodium Edta, Mandelic Acid, Parfum (Fragrance), Salicylic Acid, Tropaelum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Chloride, Phytic Acid, Sodium Hyaluronate, Glucose, Ethylhexylglycerin, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine HCL, Arginine HCL, Alanine, Histidine HCL, Valine, Leucine, Theronine, Isoleucine, Triptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Cystine, Cyanobalamin, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornothine HCL, Glutamic Acid, Nicotinamide, Adenine, Dinucleotide, Proline, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, HCL, Coenzyme A, Sodium Glucuronolactone, Thiamine Diphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Niacin, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Biotin, Calcium Pantothenate, Riboflavin, Sodium Tocopheryl Phosphate, Thiamine HCL, Folic Acid.


BENZER ÜRÜNLER


POPÜLER ÜRÜNLER