Fresh Minerals Ürünleri

Fresh Minerals Ürünleri


 Fresh Minerals markası cilde zarar vermeyen, gözenekleri tıkamadan ve besleyici özelliğe sahip sağlıklı makyaj ürünleri piyasaya süren bir markadır. Tamamen doğal zararsız olması nedeni ile cilde zarar vermeden pürüzsüz, canlı, sağlıklı bir görünüm kazanmak için kullanılan kozmetik ürünleridir. Mineral makyaj ürünleri cildinize uygulayabileceğiniz en saf ve doğal makyaj ürünleridir.
 

 Fresh Minerals markası, cildinizin nefes almasını sağlarken aynı zamanda cilt gözeneklerinizi de tıkamaz. İçeriğinde paraben, parfüm gibi kimyasal içerikli maddeler içermez. Hassas ciltler için makyajın sorunlarını ve makyajın neden olduğu hasarları ortadan kaldırır.

 Mineral makyaj ürünleri içeriğindeki Uva filtresi ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Mineral makyaj, aynı zamanda dış etmenlerin neden olduğu olumsuzluklardan da cildi korur. Fresh Minerals Spf 20 içeriğine sahip makyaj ürünleri, ayrıca güneş koruyucu krem derdini ortadan kaldırır. Tüm cilt tiplerinde, lekeli ve akneli ciltlerde dahi mükemmel kapatıcı etki gösterir. Fresh Minerals makyaj ürünleriyle, kullanım kolaylığı sağlar, zengin içerikli mineral yapılı formülüyle kullanıcılarına sunduğu ürün seçeneği cilt tipine uygun sağlıklı makyaj ürünleri sunar.


Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.