5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Guerlain Encens Mythique D'Orient Edp 75ml

Marka:
Ürün Kodu : 5102
Barkod: 3346470171503

  Tükendi!  

Guerlain Encens Mythique D&tt2;Orient Edp 75ml

Tatlı, parlak notaların uyum içinde oluşturduğu oryantal bir parfümdür. Değerli ve zarif notaların uyum içinde oluşturduğu mükemmel aroma...

Ürün Özellikleri

Guerlain Encens Mythique D&tt2;Orient Edp, nadir, güven verici, zengin aromasıyla dikkat çekici... Amber bu kokuya yoğun karakter kazandırır. Amber, parfümler en değerli hammaddelerden biridir. Thierry Wasser mükemmel notayı elde etmek için olağanüstü lezzetli notaları uyum içinde harmanlamıştır. Hem erkekler hem de kadınlar için idealdir.

Ürün Avantajları

%100 orjinaldir. Thierry Wasser tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Hafif ve şehvetli kokusuyla şafak vaktinden güzelliğin somut olduğu bir kıtayı temsil eder. Hem erkekler hem de kadınlar için idealdir. Parfüm şişe tasarımı olarak altın rengi detaylara sahip özenle tasarlanmış basit fakat ihtişamlı bir duruşa sahiptir.Bu büyüleyici kokunun üst notalarında; Fars gülü, aldehit, safran notu bulunur. Kalp notalarında; pembe biber, vetiver, paçuli ile devam eder. Temel notalarda ise amber, tütsü nüansları ile son bulur.

Ürün Kullanımı

İstenilen sıklıkta uygulanabilir. Temiz tene 10-15 cm mesafeden püskürtünüz. Özellikle atardamarın geçtiği vücudun sıcak bölgelerine uygulayınız.