5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Heliocare Color SPF 50 Compact Light 10gr - Buğday Ten

Marka
Ürün Kodu : 5711
%10
379,00 TL 341,10 TL


Ücretsiz Kargo

Heliocare Color SPF 50 Compact Light 10gr

Güneş ışınlarına karşı etkili yüksek koruma özelliği ile buğday tenlere uygun yağsız kompakt

Cilt Tipi

Kuru ve normal ciltler

Ürün Özellikleri

Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumayla ilgili son yıllardaki araştırmalar, UVA/UVB koruyucuları içeren ve bağışıklık düzenleyici, antioksidan etkili özelliklere sahip doğal bileşenlerden oluşan, fiziksel ve kimyasal filtrelerin bir arada olmalarının, güneşin cildi yaşlandırma etkilerinin önlenmesinde maksimum koruma sağlayabilir.

Ürün Avantajları

Heliocare bileşiminde yer alan en son gelişmiş fiziksel ve kimyasal koruyucu filtrelerin yanı sıra, yüksek etkili doğal bitki özü (eğrelti otu ekstresi, yeşil çay ekstresi) içeriği ile güneşin zararlı etkilerine karşı derinin doğal savunmasını güçlendirmek için kullanılabilir. Günlük olarak derideki foto yaşlanmanın önüne geçmek için uygulanabilir. Özellikle karma ve yağlı ciltler için uygundur.

Ürün Kullanımı

Güneşe maruz kalmadan önce yüz ve boyun bölgelerinize uygulama yapınız. Gerekirse gün içerisinde tekrarlayabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

Ürün İçeriği

Paraffinum Liquidum Zinc Oxide Octyldodecanol Squalane Hydrogenated Microcrystalline Wax Diethylhexyl Adipate Titanium Dioxide Paraffin CI 77891 Silica Talc CI 77492 Alumina CI 77491 CI 77499 Simethicone Camelia Sinensis Extract BHT Ethylparaben Polypodium Leucotomos Leaf Extract Parfum Dimethicone Linalool Limonene

Etki Alanı Koruma ve güçlendirme
Cilt Tipi Kuru ve normal ciltler
Sonuç Cildi sıkılaştırma ve kırışıklıkları hafifletme
Kullanım Süresi 9 Ay


POPÜLER ÜRÜNLER