5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20

Ürün Kodu : 7005

  Tükendi!  

Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20

Kuru ve kuruya eğilimli ciltlere sahip bireylerin ciltlerinde oluşan kızarıklık ve lekeler için güneş koruyucu içerikli mineral pudra

Cilt Tipi

Kuru ve kuruya eğilimli ciltler

Ürün Özellikleri

Normal ve normalden kuruya eğimli hassas ve kuru ciltlerin cildini nem kaybından önlemek, canlı ve ışıltılı bil görüm sağlamak için kullanılan güneş koruma faktörlü pudradır. Jane Iredale Amazing Base mineral formülasyonu rosacea, egzama gibi diğer hassas cilt hassasiyetlerinde cildi rahatlatarak kızarıklıkların, inflamasyonların, iritasyonların yatıştırılmasında uygulanabilir. Nar antioksidanlar aracılığı ile serbest radikalleri nötralize etmek ve doğal ışıltısını geri kazandırmak için kullanılabilir. Toz Pudra suya dayanıklı yapıdadır ve güneşe karşı cildi korumak ve cildin hassas bir şekilde sağlıklı bronzlaşmasını sağlamak için kullanılabilişr.

Ürün Avantajları

Kusursuz kapatıcılığı ile kızarıklık ve kahverengi lekelerin kapanması için uygulanabilir. Egzama veya Rosecea gibi cilt problemlerinden şikayetçi olanlar kullanabilir.

Ürün Kullanımı

Pudranın kapağını açın ve içindeki mühürü çıkarınız. Kapağı tekrar takıp baş aşağı çeviriniz. Çevirdikten sonra elek gibi sallayınız. Jane Iredale Chisel Powder Pudra fırçası ile cildinize uygulayınız. İster kuru ister ıslak kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Mica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Boron Nitride, Zinc Oxide (Ci 77947), Zinc Stearate, Dimethicone, Stearic Acid, Plankton Extract, Algae Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract. [ /- (May Contain) Iron Oxides (Ci 77489, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Ultramarines (Ci 77007), Chromium Oxide Greens (Ci 77288)]

Etki AlanıKapatma ve koruma
Cilt TipiKuru ve kuruya eğilimli ciltler
SonuçCiltteki kusurları kapatmak ve güneşe karşı koruma
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER