5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

John Frieda Full Repair Conditioner 250 ml

Ürün Kodu : 4405
%10
130,00 TL 117,00 TLJohn Frieda Full Repair Conditioner 250 ml – Onarıcı Saç Kremi

Yıpranmış saçlar için yoğun onarıcı bakım kremi

Saç Tipi

Tüm saçlar

Ürün Özellikleri

Inca Inchi yağı içeren formülü ile saçlara derinlemesine bir bakım sağlamayı amaçlar. Kuru, yıpranmış saçlar için kırıkları önlemek amacıyla kullanılabilir. Hasarlı saçları ipeksi yumuşaklıkta ve dolgun göstermek için tercih edilir.Saçlara dolgun bir görünüm kazandırmak için uygulanabilir. Omega 3 açısından zengin dolgunlaştırıcı formülü ile işlem görmüş saçların onarmak için kullanılabilir.
 

Ürün Avantajları

Onarılmış bir görünüm ve ışıltı saçan saçlara kavuşmak isteyenler için ideal bir üründür. Tarama sırasında karışma ve kırılma riskini azaltmak için, saç tellerinin birbirinden ayrılması için kullanılabilir.
 

Ürün Kullanımı

Islak saçlarınıza masaj halinde iyice yayınız. Daha sonrasında durulama yapınız. Durulama yapmadan önce 2-5 dakika saçlarınızda bekletiniz.
 

Ürün Bileşimi

Aqua, Alcohol, Polysilicone-9, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Steartrimonium Chloride, Polysorbate 20, Methlparaben, Sodium Citrate, Parfum, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Propylparaben, Tocopherol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol.

Etki Alanı Nemlendirme ve onarma
Saç Tipi Tüm saçlar
Sonuç Kırılan uçları onarıp sağlıklı görünmesini sağlama
Kullanım Süresi 12 Ay


POPÜLER ÜRÜNLER