5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

John Frieda Luxurious Volume Core Restore Serum 60ml

Ürün Kodu : 5533

  Tükendi!  

John Frieda Luxurious Volume Core Restore Serum 60ml - Hacim Kazandıran Serum

İnce telli saçlar için, hacimlendirici saç bakım serumudur. Protein içeren formülüyle saçların güçlenmesini ve hacimlenmesini sağlamak için çalışır.

Saç Tipi

İnce Telli Saçlar

Ürün Özellikleri

İnce telli saçlar bakıma ihtiyaç doyar, güçlü ve dolgun görünmesi ve şeklini koruyabilmesi için protein ihtiyacının karşılanması gerekir. John Frieda Luxurious Volume Core Restore Serum 60ml, sahip olduğu Güçlendirici Protein Kompleks ile saçlara daha parlak, canlı ve hacimli görünüm sağlayabilir.

Ürün Avantajları

İnce telli saça ağırlık vermeden kademeli olarak, güçlendirmeye ve uzun süreli doğal hacim kazandırmak için uygulanabilir. Serum uygulama sırasından ısı ile aktif hale getirilir. Boyalı saçların kullanımına uygun bir üründür. Saçların ihtiyaç duyduğu enerjiyi ve canlılığı sağlamak için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

3 pompa kadar ürünü havlu ile kuruladığınız temiz saçlarınıza uygulayın. Saçın uzunluğuna ve kalınlığına göre daha fazla veya az serum kullanılabilir. Saçınızı tarayarak serumu yayın. Ardından durulama gerektirmez. Serumu aktif hale getirmek için saçlarınızı kurutma makinesiyle kurutun.Sonrasından dilediğiniz gibi şekillendirin. Ürünü saçınıza her yıkama sonrasında uygulayın.

Ürün İçeriği

Glycerın, Sodıum Hydroxıde, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Vegetable Proteın Pg-Propyl Sılanetrıol, peg-40 Hydrogenate D Casto R Oıl, Polyacrylamıde, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Methylparaben, Parfum, Trıethyl Cıtrate, c13-14 Isoparaffın, Sılıcone Quaternıum-18, Ethylparaben, Dısodıum Edta , Hydroxypropyltrımonıu M Hydrolyzed Corn Starch, Laureth-7,Trıdeceth-6,Trıdeceth-12, Aqua, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cıtrıc Acıd, C12-15 Alkyl Benzoate, Tapıoca Starch, Succınıc Acıd.

Etki Alanı Hacim Kazandırma
Saç Tipi İnce Telli Saçlar
Sonuç İnce telli saçlara hacimli ve canlı bir görünüm sağlaması, güçlendirici bakım


POPÜLER ÜRÜNLER