5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

John Frieda Luxurious Volume Core Restore Shampoo 250ml

Marka:
Ürün Kodu : 5535
Barkod: 5037156236712
%10
118,75 TL 106,88 TLJohn Frieda Luxurious Volume Core Restore Shampoo 250ml - Hacim Kazandıran Şampuan

İnce ve çok ince telli saçlar için, güçlendirici ve hacim kazandırıcı bakım şampuanıdır. Proteine ihtiyaç duyan saçlara bakım sağlayarak üst düzey hacim sağlamayı amaçlar.

Saç Tipi

İnce Telli Saçlar

Ürün Özellikleri

John Frieda Luxurious Volume Core Restore, Güçlendirici Protein Kompleksi ile saçlara daha canlı, hacimli bir görünüm kazandırır. Saçlarınızı kökten uca temizlerken aynı zamanda sağladığı bakım kompleksi ile güç ve hacim sağlayabilir. Günlük kullanıma ve boyalı saçlar için kullanıma uygundur.

Ürün Avantajları

İnce ve çok ince telli saçların ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayarak, daha güçlü saçlara sahip olmanız için bakım sağlar. Protein içeren yapısı ile saç tellerine ve saçlare daha bakımlı bir görünüm kazandırmak için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Islattığınız saçınıza hafifçe masaj yaparak uygulayınız, köpürmesini sağlayınız. Ardından bol su ile durulayınız.

Ürün İçeriği

Polyquaternıum-7, Benzil Alkol, Ppg-9, Cetyl Alcohol, Dısodıum Edta, Laureth -16, Polyquaternıum-52, Glycıne, Peg-12 Dımethıcone, Marıs Sal, Malik Asit, Succınıc Acıd, Stearoxypropıldımethylamıne, Hidrolik Bitki Proteini Pg-Propil Sılanetriol, C14-28 İsalkil Asit, Cıtrıc Acıd, C14-28 Alkil Asit, Ethylchloroısothıazolınone , Steart Alkol, Methylısothıazolınone, Sodyum Hidroksid, Aqua, Sodyum Laureth Sülfat, Glicerin, Kokamidopropil Betain, Kok-Glukozit, Sodyum Klorür, Sodyum Lauril Sülfat, Parfüm, Laurik Asit, Glikol Dısertarat.

Etki Alanı Hacim Kazandırma
Saç Tipi İnce Telli Saçlar
Sonuç İnce telli saçlara hacimli ve canlı bir görünüm, güçlendirici bakım