John Frieda

John Frieda saçların daha pürüzsüz, canlı, yenilenmiş ve onarılmış saçlara sahip olmanız için ürünlerini sizin için tasarlamıştır. Hayatı kolaylaştıran saç bakım ürünlerini ve saç şekillendiricilerini tüketicilerin hizmetine sunmuştur. Londra’daki Cavendish Caddesi'nde ilk John Frieda kuaför salonu açtığında hiç kimse bu kadar ses yaratacağını hayal bile etmemiştir. 30 yıl sonra kendisini kanıtlayan marka ünlüler ve güzellik uzmanları tarafından bir numaralı seçimleri haline gelmiştir.

Yıllarca süren çalışmalar yapan John Frieda uzmanlar tarafından tasarlanan Frizz-Ease saç serumu ile büyük ilgi görmüştür. Bu serum Allure dergisinde “Kozmetik Onur Listesinde” yer alarak Instyle tarafından son 10 yılın ürünü olduğunu açıklamıştır.

 Ünlü stilistlerden oluşan saç bakım uzmanları ile yeni ürünlerini ünlü isimlere yarattıkları saç stilleri ile isimlerini duyurmuştur.Frizz Ease serisi 1990 yıllarda neredeyse her evde kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca her saç rengine uygun ürünleri tüketicilerin oldukça ilgisini çekmiştir. Sarı saçlar için Sheer Blonde serisi, kahverengi saçlar için Brilliant Brunette serisi ve dolgun saçlara sahip olmak için ise Luxurious Volume serisini yaratmıştır.

John Frieda kadınlar için hiç durmadan çalışmaktadır. Kadınların tüm ihtiyaçları daha iyi karşılamak için yeni keşifler yaparak her serisine yeni ürünler eklemektedir. Yenilikçi ürünleri ile adından sıklıkla bahsettiren John Frieda saç bakım sektörünün liderlerinden biri haline gelmiştir.

 Kadınların en çok belirgin özelliklerinden biride saçlarıdır. Kadınlar saçlarında yaptıkları boyama, saç şekillendiricileri ve fön gibi işlemlerden sonra saçlar mat, cansız ve bakımsız görünür. İşlem görmüş ve sağlıksız saçların bakımı için Full Repair serisi saçların eski güzelliğini ve estetikliğini geri kazandırmaya yardımcı olur. Bir kadını gösteren saçlarıdır. Saç ne kadar bakımlı, parlak ve canlı görünürse o kadar göz alıcı olur.

John Frieda salonları Londra, New York ve Los Angeles’da bulunur. Bu salonlar müşteriler ve basın tarafından gizli tutulmaktadır. Abartıdan uzak, şık ve sükunet vahası olarak bilinir.John Frieda şimdide olduğu gibi gelecek zamanlarda da adından sıklıkla bahsettirmeye devam edecektir.


Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.