5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Jowae Nourishing Dry Oil 100ml - Kuru Yağ

Marka
Ürün Kodu : 5629

  Tükendi!  

Jowae Nourishing Dry Oil 100ml - Besleyici Kuru Yağ

Saçları ve vücudu beslemek ve parlaklık kazandırmak için kullanılan kuru yağ

Cilt Tipi

Kuru ciltler

Ürün Özellikleri

Saçları ve vücudu beslemek ve parlaklık kazandırmak için kullanılan kuru yağdır. Formülünde bulunan Lümifenol ve Camellia Yağı Kuru cildinizi beslemek ve yatıştırmak için uygulanabilir. Cilde yumuşaklık, canlılık ve parlaklık sunabilir. Nemlendirici özelliği ile cilt konforunu arttırmak için kullanılabilir. Tek bir ürün ile hem saçlarınıza hem de vücudunuza nem ve canlılık kazandırır.

Ürün Avantajları

Saçların uç kısımlarına uygulama yapıldığında bakımlı ve sağlıklı görünmesi için uygulanabilir. Canlı ve parlak bir görünüm kazanmak için saçlara belirli aralıklarla uygulanabilir. Kuru ve neme ihtiyacı olan ciltlerin ihtiyacını karşılamak için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Vücudunuza sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Saçlarınıza ise gerekli olduğu zamanlarda sıklıkla kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Helianthus Annus Sunflower Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Helianthus Annus Hybrid Oil/Helianthus Annus Sunflower Seed Oil, Parfum (Fragrance), Macadamia Seed Oil, Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Glycerin, Tocopherol, Aqua (Water), Camellia Sinensis Leaf Extract, Sempervivum Tectorum Extract.

Etki Alanı Saçları ve vücudu nemlendirme
Cilt Tipi Kuru Ciltler
Sonuç Saçlara ve vücuda canlılık, nem ve parlaklık sunma
Kullanım Süresi -


POPÜLER ÜRÜNLER