5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Kenzo Pour Homme Edp

Marka
Ürün Kodu : 4908

  Tükendi!  

Kenzo Pour Homme Edp

Odunsu notalar ile deniz kokusu ve okyanusun gücünden esinlenerek tasarlanmış bir kokudur. Gücünü doğadan alan bu parfüm özgür adamın kokusudur.

Ürün Özellikleri

Parfümün bu sürümü aromatik ve odunsu notaların oluşturduğu bir kokudur. Başlangıç notasında taze meyvelar, nane ve kakule ile başlayan parfüm, ardından denizden gelen o mükemmel gizemli notalar ve adaçayı gelir. Derinliklerinde ise vetiver, sedir, sandal ağacı ve vanilyanın oluşturduğu mükemmel tat ile son bulur.

Ürün Avantajları

%100 orjinaldir. Kenzo Pour Homme,notalarında özgür ruhlu adamın kaçış hikayesinin hayat buluşunu anlatır. Kenzo ailesinin bu yeni üyesi daha önceki versiyonun yeniden yorumlanarak, güncel dokunuşlar eklenen üyesidir. Kenzo’ nun bu kokusuyla ortaya koyduğu bağımsızlığına düşkün, cesur, kararlı erkeğin enerjik ve taze notalarıdır. Okyanusların uçsuz bucaksız özgürlüğü ile asi ruha hükmedecek bir aromadır. 

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete gün içinde istenilen sıklıkta uygulanabilir. Kalıcılığı arttırmak için ürün 15 -20 cm mesafeden saçlara ve omuz başlarına doğru spreylenir.

POPÜLER ÜRÜNLER