5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

La Roche Posay Effaclar Mikro-Peeling Gel 400ml - Yüz ve Vücut Peeling

Ürün Kodu : 6509
Barkod: 3337875708289
%15
924,90 TL 786,17 TL


Ücretsiz Kargo
Tükenmek Üzere

La Roche Posay Effaclar Mikro-Peeling Gel 400ml - Yüz ve Vücut Peeling

Yağlı ciltler için sebum düzenleyici ve pürüzsüzleştirici yüz ve vücut peeling Mikro peeling temizleme jeli, cilt yüzeyini pürüzsüzleştiren LHA ve salisilik asit içeren formülü sayesinde lekelere yatkın cildi yoğun ve gözenekli bir şekilde temizler. Gözenekleri derinlemesine temizler ve gözle görülür şekilde daha temiz bir cilt için sebum üretimini düzenler. Hafif peeling etkisi ölü cilt hücrelerini temizlemek ve yeni siyah noktaların oluşumunu önlemek için kullanılabilir. LHA, salisilik asit, gliserin ve çinko içeren EFFACLAR mikro peeling temizleme jelidir. Gözenekleri açar ve sebum üretimini azaltarak cildin daha az yağlı görünmesini sağlar. Cildi nemlendirir, yatıştırır ve rahatlatır. Yüzde ve vücutta daha temiz bir cilt için uygulanabilir.

Ürün Kullanımı

Mikro peeling temizleme jelini ellerinize köpürtün ve dairesel hareketlerle yüze veya vücuda uygulayın. Ardından suyla iyice yıkayın.

Ürün İçeriği

2-Methylpentan-2,4-diol Tetranatrium edetat Natrium laureth sulfat Polyoxyethylen (6)-caprylsäure/caprinsäureglycerid Natriumbenzoat Decyl glucosid Kokosnuss betain PEG-150 pentaerythrityl tetrastearat Polyquaternium-47 Natronlauge zur pH-Wert-Einstellung Natriumchlorid Citronensäure, wasserfreie Levomenthol Glycerol

POPÜLER ÜRÜNLER