La Roche Posay Güneş Ürünlerin Yoğun Koruması

05 Temmuz 2018
La Roche Posay Güneş Ürünlerin Yoğun Koruması

Güneş ışınların cildin hasara uğramasına neden olur. Bu hasarlar yanık, lekelenme, kuruluk, erken kırışıklık, tahriş ve kızarıklık gibi durumlardır. Bu oluşan hasarlar cildin rahatsız edici görünmesine neden olur. Güneş koruyucular cildi güneşe karşı koruyarak ışınların önüne geçer. La Roche Posay güneş ürünleri gün boyu cildi güneşe karşı korur ve yoğun bir nemlendirme sunar. Her cilt tipine ve koruma faktörüne göre ürünleri mevcuttur. Ayrıca bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun ürünleri ile her yaşa hitap etmektedir. Ayrıca hassas içeriği ile uygulama sonrası cildi kurutmaz ve tahriş etmez. Uzun süre kalıcı özelliği ile suya dayanıklıdır. Hem yüz hem de vücut ürünleri bulunmaktadır.

La Roche Posay Anthelios Ürünleri

Güneşe karşı hassasiyeti olan ciltler güneşe maruz kaldığında ciltlerin kızarıklık ve lekelenmeler görülebilir. Ayrıca tahrişe uğrayabilir. La Roche Posay Anthelios Anti Shine Spf50+yüksek güneş koruma faktörü ile en hassas ciltleri bile mükemmel şekilde korur. Yüz ve vücut kullanımına uygun bir üründür. Ayrıca akışkan ve ferah kokusu ile uygulama kolaylığı sağlar. Nemlendirici özelliği ile cilde yoğun nem sunarak yatıştırır ve rahatlatır. Hassas içeriği ile cildi tahriş etmez.

Bebek ve çocukların cildi yetişkinlere göre daha hassas olduğu için güneşe karşı savunmasızdırlar. Bu sebeple güneşe çıkmadan önce mutlaka güneş ürünleri kullanılmalıdır. Bebeklerin ve çocukların hassas cildine uygun La Roche Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50 Spray parfüm ve paraben içermez. Suya dayanıklı özelliği ile gün boyu cildi korur. Hassas çocuk cildine uyumlu olduğu için alerjik reaksiyona neden olmaz. Çocukların ve bebeklerin cildini güneş yanıklarına ve tahrişe sebep olmadan mükemmel şekilde korumak için ideal bir üründür. Sprey formu ile kolay kullanım ve dağılma sağlar.

Güneş ışınlarından ya da çeşitli sebeplerden dolayı ciltte sivilce, akne ve lekelenme görülebilir. La Roche Posay Anthelios XL Spf50 Tinted Dry Touch Gel Cream renkli özelliği ile güneşe kaşrı yoğun koruma sağlarken aynı zamanda ciltteki pürüzleri gizler ve doğal bir görünüm sunar. Yağlı bir his bırakmadan kolay kullanım sunar. Mat bir görüntü sunarak parlaklığı önler. Suya, kuma ve tere dayanıklıdır.

Bu ürünler gibi birçok güneş ürünlerine sahiptir. Her cilt tipine uygun ürünleri ile cildinizi güneşe karşı koruyabilirsiniz. La Roche Posay sadece güneş ürünlerini bünyesinde barındırmaz. Cilt lekeleri, nemlendirici, vücut bakımı, temizleyici, akne önleyici, kırışıklık giderici ve makyaj ürünleri gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Güneşe Karşı Korunmazsak Cildimizi Neler Bekliyor

Cilde sadece makyaj zarar vermez. Güneş ışınları da cildin hasara uğramasına neden olabilir. Güneş UV ışınları ile cildin bozulmasına neden olur. Hücrelerin mutasyon geçirmesine neden olabilir. Bu sebeple sağlıklı bir cilt için güneşe karşı mutlaka korunmalıyız. Güneşin neden olduğu cilt hastalıkları;

  • Akne
  • Sivilce
  • İnce çizgiler
  • Hiperpigmentasyon
  • Siyah noktalar
  • Güneş yanığı
  • Erken yaşlanma
  • Cilt kanseri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.