5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Listerine Teeth Gum Defence Florürlü Ağiz Gargarası 250 ml

Marka:
Ürün Kodu : 784
Barkod: 5010123714246

  Tükendi!  

Listerine Teeth Gum Defence Florürlü Ağiz Gargarası 250 ml

Daha sağlıklı diş ve diş eti için antibakteriyel gargaradır. Bakterilerle savaşmak, nefesinizi tazelemek ve uzun süre ferah kalmasını sağlamak için kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

Diş fırçası diş ipi kullanımı, plak oluşumu ve diş eti iltihabını önlemek için yeterli olmayabilir. Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamak ve diş ipi kullanmak ağız yüzeyinin sadece % ine ulaşırsınız. Palak, tartar, dişeti iltihabı ve diş çürümelerine neden olan bakteriler ağız yüzeyinizin tamamında yer alabilir. Dünyanın bir numaralı ağız gargarası listerine diş fırçanızın ve diş ipinizin ulaşamadığı yüzeylere ulaşarak 4 esansiyel yağın kombinasyonundan oluşan antibakteriyel formülü ile dişler üzerinde, dişler arasında ve dişeti sınırının altında bulunan bakteriler ile savaşarak dişeti hastalıklarının en önemli nedeni olan plak oluşumunun azaltmak için uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Ağız Gargarası Plak oluşumu sadece fırçalamaya oranla V ya kadar fırçalama ve diş ipi kullanımına oranla R ye kadar azaltabilir. Listerine Ağız Gargarası günde iki kez 30 saniye kullanarak plak oluşumu ve dişeti iltihabına karşı 24 saat koruma sağlamak için uygulanabilir. Listerine Ağız Gargarası Kötü ağız kokusuna neden olan bakterilerle savaşmak, nefesinizi tazelemek ve uzun süre ferah kalmasını sağlamak için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Dişinizi fırçaladıktan sonra 30 saniye bozunca ağzında çalkalayınız. Farklı bir ağız bakımı için Listerine Coolmint Ağız Bakım Ürünü 250 ml kullanabilirsiniz.

Etki AlanıFerahlık
SonuçAğız kokusunu giderme ve diş aralarını temizleme
Kullanım Süresi


POPÜLER ÜRÜNLER