5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Lubex Femina Hijyen Temizleyici 200 ml

Marka
Ürün Kodu : 5017

  Tükendi!  

Lubex Femina Hijyen Temizleyici 200 ml

Kadınlara özel günlük olarak vücut ve vajinal temizlik için geliştirilmiş bir üründür. Hafif yapıda bir temizleyici emülsiyondur. Vücut ve ter kokusuna karsı uzun süre etkilidir ve cilde tazelik hissi verir.

Cilt Tipi

Tüm Ciltler

Ürün Özellikleri

Lubex Femina Hijyen Temizleyici 200 ml, içeriğinde cilde zararlı koruyucu, renklendirici ve sabun bulunmaz. Kadınların günlük hijyeni için rahatça kullanabileceği ekstra yumuşak formüle sahip bir üründür. Cildi tazelemek, ferahlatmak ve kirlerden arındırmak için kullanılabilir.  Cilt  problemlerine karşı cildin doğal koruyucu fonksiyonunu arttırmak için çalışır.

Ürün Avantajları

Kadınlar için özel olarak geliştirilmiş dermotolojik temizleyici bakım ürünüdür. Hem vücut temizliğinde hem de vajinal temizlikte kullanılabilir. İçerdiği özel cilt bakım maddeleri ile yıkama sırasında ve tahriş olmuş cildi beslemek ve uzun süre kullanıldığında tahriş olmaktan korumak için bakım oluşturabilir.

Ürün Kullanımı

Nemlendirilmiş cilt üzerine uygulayınız ve ardından ılık su ile durulayınız. Durulama işleminde sonra cildinizi nazikçe kurulayınız. Bütün vücudu yıkamak için de kullanılabilir. Sadece harici olarak kullanılır. Ürün ile birlikte Lubex Lotion Plus Extra Mild 200ml kullanılabilir.

Ürün Bileşimi

Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Diş0diumUndecyIenamid0 MEA-SuIfosuccinate, Coco-Glucoside and Glycol Di-stearate and Glycerin, Laureth-9 Polidocanol 600, Decyl Glucoşide,Laureth-ll Carboxylic Acid, Steareth-6, Acrylates Copolymer, Bisab0101,Polyquaternium-2, Polyquaternium-10, Glycereth-90 Isostearate andLaureth-2, Parfum, Sodium Hydroxide. 
 
 
 
 
Etki AlanıTemizleme
Cilt TipiTüm Ciltler
SonuçVücut ve vajinal temizlik cildi nazikçe temizlemesi, koruması

POPÜLER ÜRÜNLER