5,0 (0)

[LblAddedToFavorites]

[LblGoToMyFavorites]

Mustela Stretch Marks Care Oil 105 ml - Çatlak Bakım Yağı

Marka:
Ürün Kodu : 12066
Barkod: 3504105027476

  Tükendi!  

Mustela Stretch Marks Care Oil 105 ml - Çatlak Bakım Yağı

Ergenlik, hızlı kilo alıp verme ve hamilelik döneminde oluşan ve vücudun belli kısımlarında görülen çatlaklar için bakım kremidir.

Cilt Tipi

Tüm ciltler

Ürün Özellikleri

Ergenlik, hızlı kilo alıp verme ve hamilelik döneminde oluşan ve vücudun belli kısımlarında görülen (karın bölgesi, basen, kol ve göbek) çatlaklar için bakım kremidir. 3. ayın itibaren cildin esneklik ve nem kazanması için uygulanır. Hamile bayanların gebeliği boyunca birkaç problemlerle karşılaşmaktadır. Ciltte gerileme ve esneklik yitime gibi sorunlardır. Cilt gerilemesi vücudun esnekliğini sağlayan liflerin zarar görerek çatlak görünümü oluşmasıdır. Çatlakların oluşmaması ve cildin gerilememesi için hamileliğinizin ilk aylarından itibaren kullanabilirsiniz. Çatlak görünümü özellikle yaz aylarında rahatsız edicidir. Çatlakları saklamak için denize girerken ya kapalı mayolar giymek zorunda kalınır. Hamilelik döneminde sıkılmadan üşenmeden bu çatlak yağını kullanmalısınız.

Ürün Avantajları

İçeriğinde bulunan nar, avokado zengin ve yararlı yağlar, misk gül ve baobab elastikiyetini artırmak ve yumuşak ve ipeksi hissi bırakarak cildi besler. Mustela Stretch Marksnbsp;hızlı bir şekilde emerek cildin yumuşaması için kullanılabilir.

Ürün Kullanımı

Yağı kullanmadan önce vücut ısısına getirmek için avucunuzda ovuşturarak ısıtınız. Ellerinizi birbirine sürterek ısıttığınız yağı sürünüz. Direkt vücudunun her yerine uygulama yapabilirsiniz. Özellikle banyodan sonra uygulama yapabilirsiniz. Bebek bakımı için Mustela İlk Seyahat Setim kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Punica Granatum Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Lupinus Albus Seed Extract

Etki Alanı Çatlak bakımı
Cilt Tipi Tüm ciltler
Sonuç Çeşitli sebeplerden dolayı vücutta oluşan çatlaklar için bakım
Kullanım Süresi